Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak így tudna működni hosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak így tudna működni hosszútávon?

Figyelt kérdés
Ha már összeköltözés, feltételezhetően egy életre, akkor az mennyire lényeges szempont, hogy mindkét félnek maximálisan megfeleljen a lakás, ház, stb?

máj. 19. 15:00
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Valahol alap, máshol meg senkit nem érdekel.

Nekem volt olyan exem is akinek saját lakása van én meg felvetettem neki hogy ha olyan pasim lenne akivel egyutt veszek házat válás után nem az utcára kéne mennem gyerekekkel, neki nagyon számított az hogy én vendégként élnék e nála vagy a sajátomnak tudhatom e meg is volt beszélve hogy attol hogy sajátja van ne én szívjak ezzel nő létemre hanem vesz velem egy közöset is ez mellé.


Ő korrekt rendes pasim volt.


Másik exem mamahoteles. Azt akarták az anyjával egyutt hogy költözzem hozzájuk oda szüljem majd a gyerekeinket. Kiprobáltam náluk 1 hetet az anyja agyon csicskított és mindenben neki is volt igaza, még azt is megmondta mikor moshatom a ruháim mikor nem, meg hogy mikor legyen gyerekünk és le akartak szedni a munkabéremmel csokkal is, mondtam is hogy bakker nekem ez nem otthon, én külön akarok élni.

Erre a völegény kidobott hogy neki olyan kell esetleg akkor olyan nő akinek nincs hol laknia aki majd náluk él.

Lesz.rták nagy ivben hogy én mit szeretnék.

máj. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan biztos, hogy nem felel meg örökkön örökké. Csinosítani akarja legalább egyikőtök.
máj. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Maximálisan egyik félnek SEM fog megfelelni, mert mindig lesznek anyagi és egyéb korlátok. Az életben rengeteg kompromisszumot kell kötni, vagy pedig az igényeket kell őszintén leadni.
máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
Alap dolog. Ami nem felel meg abba minek kell beköltözni?
máj. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

Mennyire szokott nehéz lenni egyezségre jutni a felek között abban, hogy milyen legyen a lakhely? Használt is jó, vagy mindenképpen új legyen, esetleg építeni is kell, azért, hogy a különböző igényeket maximálisan ki legyenek elégítve?


Mennyire szokott passzolni a nők és férfiak ízlése?


Ebben a kérdésben mi a véleményetek, tapasztalatotok?

máj. 19. 21:06
 6/9 anonim ***** válasza:
Amelyik félnek nem felel meg a használt, az fizesse ki a tripla négyzetméterárat az újért, és meg van oldva;)
máj. 19. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ki hajlandóbb lentebb adni az igényeiből, a nő, vagy a férfi, ha nem találnak olyat, amelyik maximálisan megfelelne mindkettejük ízlésének?

Tehát kinek a fontosabb, hogy hol lakik, a férfinek vagy a nőnek?


Pl autónál, ha csak egy lesz nekik és mindketten tudnak vezetni és szeretnek is, akkor szerintem előbb lesz egy kombi BMW-jük, mint mondjuk egy fiat 500-asuk, tehát a férfi irányába billen a mérleg nyelve.

Ház esetében fordítva történik? Inkább a nő igényei kerülnek előtérbe, ha pl egyenlő részben szállnak bele az új ingatlan árába?

máj. 20. 08:18
 8/9 anonim ***** válasza:
Keress olyan társat, akivel nincsen hatalmi harc.
máj. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Inkább a nő igényei kerülnek előtérbe, ha pl egyenlő részben szállnak bele az új ingatlan árába?"

Ne a pénzen múljon a boldogság, mint a ketten jól kell hogy érezzék magukat otthon, a közös otthonukban.

máj. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!