Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan beszéljem meg ezt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg ezt a férjemmel?

Figyelt kérdés

11 éve vagyunk együtt a férjemmel, én nem dolgoztam még soha, a férjem dolgozik csak, ő mindig is jobban szerette volna, ha háztartásbeli lennék. Pénzzel nincs probléma, a férjem jól keres, a kapcsolatunkkal sincs probléma, de 29 éves vagyok, és szeretnék dolgozni, ha lenne nyugdíjam, és nem néznének rám megvetően az emberek, amiért nincs munkám. Annak ellenére, hogy nagyon jó a házasságunk, megtörténhet bármikor, hogy elválunk, akkor mihez kezdek. Vagy amikor megöregszem.

Az egyik probléma az, hogy a férjem ezt nagyon ellenzi, szerinte nem lennék mindig ennyire vidám, és neki ez nagyon fontos, mivel ha valami nem jól alakul, akkor mindig én vagyok az, aki miatt jobban érzi magát. Nyilván az is benne van, hogy így sokkal több idő jut magamra, még most is 18 évesnek néznek, nincs probléma a testemmel sem, az otthoniakat ellátom, szinte mindennap van szex, stb.

A másik probléma, hogy még sohasem dolgoztam. Nekem csak érettségim van, nincs szakmám, se munkatapasztalatom. Azt sem tudom, hogy egyszerűen milyen egy munkahely, milyen az "igazi munka", ergo egy életképtelen ember vagyok.


Mitévő legyek?



2020. máj. 13. 22:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj hogy 29 évesen belekezdeni a munkába nagyon nehéz, annak fényében hogy nálad 10 évvel fiatalabbak már dolgoznak. Egy sima érettségivel pedig nem sokra fogsz menni. Mi érdekel egyáltalán? Mivel foglalkoznál szívesen? Én azt tanácsolnám, hogy elsőkörben végezz el valamilyen iskolát, vagy OKJ-t, és utána nézelődj munka ügyben.
2020. máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Savlekotő ***** válasza:
85%
A férjed önző,és kihasználja a naivságod.. Nem vagy egyenrangú max egy játékszer neki,11 éve nem tűnt fel?
2020. máj. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

#1 Valamilyen rendészeti ágban helyezkednék el.


#2 Nem tudom, hogy ezt miből szűrted le. A pénz nagy részét én osztom be, én kezelem.

2020. máj. 13. 22:54
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézz valami részmunkaidős vagy online dolgot, hogy kiéld ezen vágyaidat is, legyen bevételi forrásod, de neki is megmaradj.
2020. máj. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Savlekotő ***** válasza:
47%
Nem tudom, hogy ezt miből szűrted le. Abból hogy ha egyenrangú lennél már rég dolgoznál,itt borítékolom,hogy nem fogsz te dolgozni és rövid időn belül kulcsod sem lesz,de cuki beoszthatod a zsét,mint a cukorkát.
2020. máj. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja, hogy önálló legyél.

Így totálisan ki vagy neki szolgáltatva.

Lép ki ebből a státuszból, és feltétlenül dolgozz,

mert súlyos depresszió lesz a vége, önértékelési zavarok és egyebek.

Az idő múlik, jól érzed. Most aranyélet, aztán sosem lehet tudni,

mit hoz az élet, s megkapod, hogy mindent neki köszönhetsz, élhetetlen vagy, ő tartott el. Nem beszélve arról, hogy ne adja Isten, vele is bármikor történhet valami, anyagilag minden megváltozhat. Nem látjuk előre, milyen sorsot szán nekünk az élet. S akkor mit csinálsz?

A háztartási munka is munka, sőt.

Gyerek van-e?

2020. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
48%
Sztem meg szülj inkább, utána viszont, vagy alatta tanulj ki valami OKJ szakmát.
2020. máj. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azért túlzásokba ne essünk, a kérdésem nem erre vonatkozott, egyenrangúnak érzem magam, viszont azzal egyetértek, hogy sosem tudni mit hoz az élet. Gyerek még nincs, a párom régóta szeretne, de nem igazán érzem magam felkészültnek az anyaságra.


#4es

Ez egy jó ötlet.

2020. máj. 14. 01:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Felnôtt ember vagy. Otthon vagy egész nap. Szépen nekiállsz álláshirdetéseket nézni, ahová megfelelô a végzettséged és a közelben van, oda jelentkezel. Érettségivel takarító, gyorséttermi, gyári szalagmunkákat (operátor) fogsz találni. Ha behívnak interjúra, bemész. Ha felvesznek valahová, közlöd a férjeddel. Nem fog neki tetszeni, de majd megbékél. Munka mellett érdemes lenne nyelveket tanulni. Nagyon is jól látod, hogy rettenetesen kiszolgáltatott helyzetben vagy.
2020. máj. 14. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

30 evesen mar nem fogod megszokni a szoros idobeosztast, hogy van fonok, aki parncsol, hogy nem lesz idod magadra, stb. Foleg, hohy egesz eletedben divanyparna voltal.


Par hetet adok a "dolgozasnak", addigra rajossz, hogy kenyelmesebb otthon hevereszni.


Es nagyon becsuld meg magad, mert rettenetesen kiszolgatatott vagy. De valamit valamiert.

2020. máj. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!