Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogyan beszeljem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan beszeljem meg ezt ferjemmel?

Figyelt kérdés
Reggeltol dolgozom, parom otthon van. De mire en hazaerek addigra o elmegy otthonrol. Este nagyon varom hogy hazaerjen mert olelesre es szeretetre vagyok, de ehelyett inkabb baratoknak telefonal, a gyerekkel sem foglalkozik sokat. Hol nekem semmi piheno nincs mert munka utan meg a gyerekkel vagyok. Boldog vagyok vele, de paromtol is varnek olelest puszit jo szot. De nem kapok. Csak akkor ad azt mondja ha en kezdek. Marmint elsonek en adjak puszit, eloszor en oleljem , stb...... O nem teszi ezeket elsonek
2018. máj. 9. 14:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugodt körülmények között. Nem az ágyban semmiképpen.
2018. máj. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Most ne sértődj meg, de nem vagy egy kicsit túlsúlyos? A szeretőt kereső nők túlnyomó része azért keres szeretőt, mert a férjének már nem tetszik. Egy igényes, vékony nőt nagyon ritkán hanyagolnak el, sőt, én nem is tudok egyről sem konkrétan... bár ez nem jelent semmit.


Én jártas vagyok ezen a piacon, ezért kérdeztem mint lehetséges okot.

2018. máj. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A testalkatnak ehhez semmi koze.
2018. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nemvagyok tulsulyos, es amugy mint utolso is irja, szerintemsincs ehhez koze a testalkathoz !!!!!
2018. máj. 9. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak szólok, nagyon is szokott köze lenni. Nálam téma lezárva.
2018. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kezdd te, ő nem kezdeményezi? Nem lehet hogy régbben valamiért elutasítottad és így akar visszavágni? ez így gyerekes és furcsa....
2018. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszélgess el vele komolyan! Talán akkor megért téged is! Remélem!
2018. máj. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Dehogyis utasitottam en el! Hiszen olyan boldog vagyok ha vele lehetek. P
2018. máj. 11. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!