Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élettársam (férfi) unokatesói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam (férfi) unokatesói (2 férfi) rendszeresen meghívják párom nővérét+párját magukhoz,minket soha nem hívtak, miért lehet ez? Nektek rosszul esne? Párom nővére sose szól nekünk ha az országba jön..

Figyelt kérdés

A nővére+párja külföldön élnek és ők nem hívják a csaj unokatesóit+párjaikat de ha jönnek "haza" akkor ők meg vannak hívva mind 2 unokatesójuk lakásába vacsira. Mi sem akkor sem máskor nem vagyunk nem voltunk meghívva. A párom jóval fiatalabb mint nővére,meg az unokabátyjai..gondolom a korkülönbség is..de. Én közel egy 10-essel vagyok fiatalabb. Eddig bele sem gondoltam, kérdeztem páromat hisz ez inkább hozzá kötődik: azt mondta őt ez hidegen hagyja megvan nélkülük de szereti őket, nem haragszik és sz*rjam le. :D

Na meg nekem se idegen a helyzet ugyanis van első ágon 6 unokatesóm és egyikkel sem beszélek mert nagyon messze vannak sosem találkozunk..csak tudjuk hogy él a másik de nem beszélünk.. Viszont az élettársam 2 unoka bátyja ebben a városban él +párjaik. Ha szegény mamájuk nem élne egyáltalan nem találkoznának. Másik hogy a nővére nem keres minket ha jön az országba..a 2 hetes itt tartózkodásai úgy zajlanak hogy: 10 nap haverok + a párja teljes rokonsága aztán 3 nap a sajátja aztán 1 nap búcsúzkodás aztán 15 perc az öccse meg én egy parkolóban..

24 éves vagyok jó ideje ismerem őket mindig is ez volt.



2020. máj. 18. 11:06
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Jó pár hónappal ezelőtt még a vírus előtt mikor ránk szántak kemény 40 percet a 14 napból arról beszéltek hogy milyen jól érezték magukat az élettársam+nővére unokatesóinál ahova minket senki sem hívott és hogy bocsi ezért kestünk.. De sietünk is mert megyünk.
2020. máj. 18. 11:09
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Igazából ezt a párodnak kell tudni hogy neki mi a fontos, mennyire érdekli ez, jóban vannak-e. Nekem fura lenne ha találkoznék a bátyámmal, mondjuk nekünk szerencsére nagyon jó a kapcsolatunk a tesómmal. Az unokatesómékkal nálunk is nagy a korkülönbség, messze is laknak, de össze szoktunk futni igaz akkor édesanyám vagy a nagypapám vagy valaki más is ott van.

Tehát nekem fura lenne , de nekik kell tudni hogy van-e valami feszkó ami miatt nem. Én nem avatkoznék bele, max megkérdezném a párom hogy mi az oka ami miatt nincsenek jóban, de ha hárít akkor ennyi.

2020. máj. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Összebarátkoztak, jól érzik magukat együtt.

Mi ezzel a baj?

2020. máj. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez nem baj. Az sem baj hogy az élettársam és engem senki se hív meg csak fura.
2020. máj. 18. 13:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Anyósék meghívnak minket engem is! De más rokona soha egyikőnket sem.
2020. máj. 18. 13:01
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem meg az összes rokonom nem hív meg sehova. Ez van. Törödj bele. Ha annyira akarsz velük menni lépj feléjük és kezdj el nyítni is. 26N
2020. máj. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%

Három jó megoldás is van:

- akkor is mész ezekre az eseményekre, ha nem hívnak meg téged, kb. minden második alkalomra és úgy teszel, mintha nem érdekelnének e témák, amikről beszélnek, néha odamész a párodhoz azért, de aztán játszol a kutyussal, cicával, telefonoddal, stb.,

- érdemes elutazni kettesben a környékre (pl. 3 napra üdülni valami kisebb fürdőhelyre) éppen akkor, amikor hazajön a nővér vagy egyéb rokon hívná a párodat,

- te is hívod magatokhoz a rokonait, úgy egyenként, közben egy kis pogácsát, sós rágcsálnivalókat is adsz vagy főzöl nekik.

2020. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ez szép és jó lenne :D de a nővére soha egyetlen egyszer sem hívta fel/nem szólt bárhogy a páromnak ha jött az országba. Haverjait sorra felhívta stb a haverok után írt egy sms-t a szüleiknek!! És random beállít a párjával mármint nem hozzánk hanem a szüleikhez. Amikor a szülőkkel élt a párom evidensebb volt hogy oké..szólt valakinek max az anyjuknak, aztán miután párom velem összeköltözött lett kristálytiszta hogy nekünk nem szól soha de tényleg soha! Viszont ha összefutunk a szüleiknél azt ecseteli hogy de jól elvolt a barátnőkkel akikkel már 3 hete lebeszélte..mi meg anyósjelölttől tudtuk meg. Nem mintha sztárvendég lenne. De ez nagyon megalázó az öccsére nézve hogy a párja haverjának a barátnője előbb tudja. Haveroknak visz ajándékot erről is volt szó. Nekünk nem. :D De ezt már el sem várnánk nem kell! De szólni nem kerül semmibe.
2020. máj. 29. 23:47
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De figyelj ez sajnos v nem sajnos nem tartozik rád!:D

Elhiszem hogy fura, ezek szerint biztos volt/van valami nézeteltérés vagy rossz kapcsolat a családdal ami miatt ilyen. Mindennek van oka. Ok nélkül senki sem tojja le a családját, csak ha rosszban vannak valami miatt.

Ezt meg a párodnak kell tudni. Te legyél jóban a te családoddal oszt ennyi. A párodén meg ne stresszelj. Biztos van oka.

2020. máj. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen! Én annyira hoztam csak szóba h "szivem szerintem van valami oka h a nővéred ilyen,ok nélkül nem viselkedne így..h sose szól neked ha jön + szüleidre is sz#rik." mondta párom h valami biztos van de kettejük közt semmi vita sem volt főleg miután kinn él beszélni is minimálisan szoktak (se..) esély sincs összeveszni. Előtte meg szintén ilyen volt velük ezt mondta párom.


A 2 unokabátty meg meghívja a fél várost,minket nem. :D

2020. máj. 30. 09:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!