Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Élettársam (férfi) unokatesói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élettársam (férfi) unokatesói (2 férfi) rendszeresen meghívják párom nővérét+párját magukhoz,minket soha nem hívtak, miért lehet ez? Nektek rosszul esne? Párom nővére sose szól nekünk ha az országba jön..

Figyelt kérdés

A nővére+párja külföldön élnek és ők nem hívják a csaj unokatesóit+párjaikat de ha jönnek "haza" akkor ők meg vannak hívva mind 2 unokatesójuk lakásába vacsira. Mi sem akkor sem máskor nem vagyunk nem voltunk meghívva. A párom jóval fiatalabb mint nővére,meg az unokabátyjai..gondolom a korkülönbség is..de. Én közel egy 10-essel vagyok fiatalabb. Eddig bele sem gondoltam, kérdeztem páromat hisz ez inkább hozzá kötődik: azt mondta őt ez hidegen hagyja megvan nélkülük de szereti őket, nem haragszik és sz*rjam le. :D

Na meg nekem se idegen a helyzet ugyanis van első ágon 6 unokatesóm és egyikkel sem beszélek mert nagyon messze vannak sosem találkozunk..csak tudjuk hogy él a másik de nem beszélünk.. Viszont az élettársam 2 unoka bátyja ebben a városban él +párjaik. Ha szegény mamájuk nem élne egyáltalan nem találkoznának. Másik hogy a nővére nem keres minket ha jön az országba..a 2 hetes itt tartózkodásai úgy zajlanak hogy: 10 nap haverok + a párja teljes rokonsága aztán 3 nap a sajátja aztán 1 nap búcsúzkodás aztán 15 perc az öccse meg én egy parkolóban..

24 éves vagyok jó ideje ismerem őket mindig is ez volt.



2020. máj. 18. 11:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet, hogy konkrètan nem vesztek össze, de különösebben jó viszonyban sincsenek, mármint olyan bensősèges családi viszonyban. Nem vèletlenül nem tartják a kapcsolatot sem a "hètköznapokon".
2020. jún. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Igen. Így tudnám körülírni. Pont ez van. Nekem is bőven vannak ilyen rokoni kapcsolataim=semmilyenek. De azt hittem azért mert válogatós vagyok és nem százasok sokan a távolabbi rokonaim közül. A közeliek százasok de a távoliak nem.. és így csak a közelieket engedtem közel.

Párom meg távolságtartó mindenkivel aki nem én vagyok. De amikor nyitni próbáltunk egy családi eseményen ezek a rokonai felé..hát lesz#rtak minket. Meg sem hallgatták párom. A végén kettesben beszélgettünk..majd a végén hazamentünk..

2020. jún. 9. 10:22
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még a közeliek is csak a távolságot tartják. :D Mind párom, mind az én családomban. Egyedül szüleimmel jó a kapcsolat, ez van. Mindketten letudtuk már és azokkal foglalkozunk akik szívesen látnak minket. (Szüleim + barátok)
2020. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!