Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori a mai vilagba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori a mai vilagban ez a felallas?

Figyelt kérdés
a ferfi egyedul fizeti a lakas koltsegeit (rezsi, alberlet eseteben +lakber) "cserebe" pedig a no egyedul gondoskodik a bevasarlasrol, fozesrol, haztartasrol.

2020. jún. 2. 19:32
A kérdező szavazást indított:
nalunk is igy mukodik
gyakori
nem gyakori
elfogadhatatlan / igazsagtalan
51 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Gyakori, bár én nem tudnék így élni. Mi inkább mindenből egyformán vesszük ki a részünk anyagilag és feladatra is. :) Nekünk jobb így.
2020. jún. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi úgy csináljuk, hogy a lakbért felezzük, a számlákat ő fizeti, a bevásárlást, kaját én. Nem filléreztük le, de kb. ugyanakkora költség. Rendelésnél, elvitelnél, étterem esetében egyszer az egyikünk, egyszer a másikunk fizet. A környezetemben vagy a teljes közös kassza megy, vagy az olyan felállás, mint nálunk.
2020. jún. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még ilyen párral nem találkoztam, kivéve amikor a nő babával van otthon.
2020. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A takarítás és házimunka ugyanolyan arányban mindkettőnk dolga, ez kimaradt. 2es
2020. jún. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez a helyzet akkor szokott előfordulni ha valaki gyesen van otthon. Legalábbis szerintem az esetek többségében.
2020. jún. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeköltöztünk ez volt a felállás, mert én még csak diákmunkát dolgoztam részmunkaidőben, ő meg már évek óta felnőtt munkahelyen dolgozott jó pénzért. Aztán lett nekem is igazi munkahelyem igazi fizetéssel, akkor egyenlítődött a költségek és házimunka felosztása, ami megint kicsit felborult miután a gyerekkel maradtam itthon. De csak azért, mert nálunk dinamikusan változik a dolog, nem tudom megmondani, hogy ez általánosságban véve gyakori jelenség-e vagy sem, mert nem igazán látok bele más családok pénzügyeinek kezelésébe, hiszed vagy sem.
2020. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon ritka az ilyen felállás,gyakran még két fizetés is kevés a normális élethez.
2020. jún. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az elfogadhatatlan, igazságtalan, ami a két egyénnek nem felel meg.

Szerintem ez nem gyakori pusztán a lehetőségek miatt. Ritka az ennyire így ketté osztódott feladat felosztás.

2020. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nalunk a parom fizet, a hazimunkat, fozest meg kozosen csinaljuk.
2020. jún. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!