Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy mondjam el a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak hogy amit találtam kis cicát megtartom? Ő nem szereti a cicakat.

Figyelt kérdés
Ma találtam kint az út szélén és haza hoztam annyira sajnáltam szegényt. Egyik ismerősünknek kellett volna ha fiú de kislány és azt mondta akkor nem kell. Így én megtartom mert már megszerettem. Ő nem szereti azt mondja de ha odaadom neki játszik vele sokáig. Rá tudom venni hogy itt maradasson ha nem akarja? Hogy?

2020. jún. 2. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szisza. :)))))
2020. jún. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A pasik macskásak. A férjem is agybajt kap az állataimtól, a macskától is, de amikor a cica beugrik az ölébe, elolvad, bár próbálja leplezni.
2020. jún. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Lakasaban laksz, vagy miert o dont errol? Megmondod, hogy te gondozod, eteted, itatod, megveszed neki a dolgokat, de nem szeretned magara hagyni, befogadod, mivel megszeretted.
2020. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Számomra alap, hogy együttélés esetén csak akkor hozunk haza új állatot, ha megbeszéltük és mindkét fél beleegyezett. Olyan mindig lehet, hogy az egyik fél jobban akarja, de akkor se hagyhatja ki a döntésből a másikat.
2020. jún. 2. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

Szia!


A férjem állította, hogy utálja a macskákat és sosem tartunk majd mert nem bírja elviselni őket!

Na hát én találtam egy kiscicát, hideg volt kint, a cica pedig beteg (náthás). Bevittem. Mondtam neki, hogy majd elajándékozzuk (albérletben laktunk akkor, elvileg ott nem tarthattunk volna). De közben a szívemhez nőtt. Volt egy cicám már akkor (felnőtt cicám akit ott hagytam édesapámnál, mert nem tudtam volna elhozni és nem akartam őt amúgy sem kiszakítani a számára biztonságos környezetből, de a szivem szakadt érte, bűntudatom volt, hogy ott hagytam - mert a férjem nem jött volna lakni hozzánk, én költöztem, de sűrűn igyekeztem haza menni látogatni. Sokat sírtam is miatta, hogy otthon hagytam.)

Nagyon boldog voltam a kismaccsnak, hogy ott volt nekem, ha már a nagy cicám nem volt velem. Látta rajtam a férjem, hogy ez már megmarad... Nem lesz elajándékozva. Persze nem tetszett neki először. Aztán elkezdte tutujgatni. A macsek rajta aludt... 1 évre rá hoztunk még 2 macskát. Most 3 macska van, 3at tutujgat.

Az idős cicám időközben elhunyt. Elhoztuk lakni őt is magunkhoz végül, de már nem sokat lehetett velünk. :'(



Igazság szerint nem utálja, csak az anyja bele nevelte ezt az utálatot és előttük először fel sem merte vállalni, hogy szereti a cicákat. De most már, amikor anyósomékkal beszélgetünk, férjem olyan örömmel meséli, hogy miket művelnek a macskák! Meg hogy milyen okosak! Áradozik a macskákról! Szerintem fel sem tűnik neki akkor, hogy mennyit beszél róluk! :)


Nekem lételemem a macska, tudta a férjem ezt. Nagyon közeli kapcsolatban voltam a legidősebb cicámmal, társak voltunk. Nagyon rossz volt, hogy mindig utálkozó hangnemben beszélt róla nekem, mert azzal engem sértegetett. Amikor látta őt a férjem ahogy betegen haldoklott itt nálunk, együtt sírt velem felette. Már nem úgy beszélt róla. Egyébként orvoshoz mindig hordtuk, amikor "nem szerette" őket akkor is. Nem mondta, hogy nem. Még ő mondta elsőnek néha, hogy vigyük. Szóval nem volt igazi utálat. Csak sosem volt kismacskája, aki mellette nőtt fel.


Ahhoz, hogy ez az elzárkózó magatartás változzon, találkozniuk kell velük, hogy az utálat amit éreznek, nem indokolt, nincs alapja tulajdonképpen. Az a kis állat semmit sem ártott... S hogy milyen szeretetre méltóak.

2020. jún. 3. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Józsi figyelj már, én megtartom a macskát!
2020. jún. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tuti belemegy:) Nálunk is a férjem pampogott, amikor cicát akartam, aztán amikor hazahoztam egy talált cicát, akkor is morgott, de mondta, hogy maradhat. Közben ő veszi neki a legdrágább cica kajákat, kényezteti, ajnározza, erről ennyit.
2020. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!