Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Müködhet egy kapcsolat ahol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Müködhet egy kapcsolat ahol a nő dupla annyit keres mint a ferfi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 3. 10:11
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%

Ha a férfinak van önbecsülése,akkor zavarja a dolog,és próbál rajta változtatni..

Legalábbis engem zavart,önbizalomhiànyos voltam,meg nem éreztem magam férfinak.

2020. jún. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Most nem az a kerdes hogy valtoztat rajta vagy nem.A kerdes az, ha igy marad, igy van, mükődhet e.
2020. jún. 3. 10:21
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyik felet sem zavarja,akkor igen.
2020. jún. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Anyámék így éltek 20 évig. Mivel összeházasodtak, jött a gyerek, nyilván közös kasszáztak, tehát nem az volt, hogy apunak van 150 ezre anyának meg 300, hanem volt a családnak 450 ezre egy hónapban.
2020. jún. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem elég baj, ha valakinek az önértékelése ezen múlik.
2020. jún. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi az a dupla. 300 vs 600 működhet. 100 vs 200 azt jelenti, hogy azt a férfit el kell tartani...
2020. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Itt a kerdes az,hogy a ferfi mennyire erzi magat ferfinek egy ilyen kapcsolatban..leginkabb ferfiak velemenye erdekelne
2020. jún. 3. 10:49
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális férfi és nem egy begyepesedett kisebbségi komplexusos barom, akinek ez önbizalomhiányt okoz, akkor működhet. Olyan férfival meg, aki ettől nem érzi magát férfinek össze se kell jönni, mert minden téren katasztrófa ez a fajta ember.

Nyilván nem árt, ha képzi vagy fejleszti magát de ha pl. olyan a hivatása, amivel keveset keres, és a nőt nem érdekli az egész, akkor miért lenne probléma?

2020. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%

Szerintem sok férfi nem érezné magát jól ilyen kapcsolatban. Ahogy nektek is szükségetek van rá hogy felnézhessetek egy férfira, nekünk is szükségünk van arra hogy tiszteljen minket a nő, ez pedig nem működik ha neked kell többet fizetni vagy zsebpénzt adni.


Sajnos manapság egyre több lesz az ilyen, szóval jó lesz hozzászokni.

2020. jún. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

#9

Akkor ezek szerint te sem tiszteled a nőt, aki kevesebbet keres nálad? Ezen múlik?

2020. jún. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!