Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire szolgáljátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szolgáljátok ki a párotokat a közös élet során? Hol az arany középút? Bőv. lent. 25/L

Figyelt kérdés
Összeköltözést tervezgetünk a párommal, viszont az együttélés kapcsán kicsit tartok attól, hogy majd elvárja, hogy én is kiszolgáljam, mint otthon az édesanyja a családot. Az anyósomat előszeretettel ugráltatja a férje, vagyis a párom apja. Konkrétan ilyeneket, hogy keresse meg a zokniját amit felvesz, hozzon neki innivalót az étel mellé, ha mondjuk elmarad az evőeszköz a terítés mellől, akkor hangosan kiabál, hogy hozza neki, csupa olyan dolog, amit nem tudna oldani, de fel nem állna magától. Amúgy nagyon dolgos, kedves, értelmes férfi, viszont ilyen téren nagyon el van kényeztetve. A fiai is ezt látták/szokták meg, bár ők azért jobban kímélik az édesanyjukat. Egyébként a poén, hogy az én családomban is ez volt jellemző, apám elvárta, hogy anyukám kiszolgálja, egy levest képtelen volt magának melegíteni, sőt később tőlünk is elvárta, hogy megebédeltessük. Megfogadtam, hogy én nem fogok így kiszolgálni senkit. Szerintetek ez mennyire helyes hozzáállás? Hol az arany középút?

2020. jún. 14. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is ilyen a párom. Az anyukájával is beszéltem erről, ő bevallja, hogy az ő hibája, hogy elkényeztette, de egyúttal azt is kijelentette, hogy nem hajlandó változtatni a kiszolgálási szokásain. Mikor én vendégeskedtem náluk nekem adott leckét, hogy hogyan szolgáljam ki megfelelően a fiát. Éltünk együtt 7 hónapot a párommal. Minimálisan tudtam őt rávenni dolgokra, pedig eleinte optimista voltam, hogy a megváltozott környezet majd változtat a hozzáállásán, felnő. Spórold meg magadnak az elvesztegetett időt és szakíts ezzel a sráccal/férfival. Egy idő után már a gyerekedet látod benne és elveszíti a férfiasságát a szemedben és ez a szexen is látszódni fog. Mi is a szakítás folyamatában vagyunk épp.
2020. jún. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 anonim ***** válasza:
98%
Ne szolgáld ki, nem vagy te cseléd.
2020. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/63 anonim ***** válasza:
0%
Én is elvárom, hogy kiszolgáljon a párom. Ez a normális.
2020. jún. 14. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
100%

Amiket felsoroltál azok közül egyik sem a te feladatod.

Azt mindegyik életképes férfi eltudja intézni.

Ahogy a mosást, főzést, takarítást is.

Ha már az elején nem látsz rá hajlandóságot, hogy ő ezeket megcsinálná, ne is jusson eszedbe, hogy talán majd megfog változni, mert nem fog.

Ha ilyen a pali, akkor kuka.

2020. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindketten itthon vagyunk akkor mindenki intézi a saját kis dolgát, házimunka pedig felesbe. Ha a párom többet dolgozik, akkor itthon én vállalok többet. Ha valamelyikőnk beteg vagy csak ki van idegileg, akkor a másik ápol, támogat, többet vállal. A főzés az amit szinte sosem csinál a párom, más dolgokat meg úgy osztunk fel ahogy írtam. Ha házon kívül vagyok akkor nem szoktam ruhát kikészíteni, vasalni, előre megfőzni stb. Ezeket megcsinálja magának. Mondjuk ilyen ruha előszedés nálunk nincs, önállóan öltözködünk.
2020. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
90%
#1 vagyok, ja és arról nem is beszélve, hogy a sárkány énedet is előhozza a férfi, amit utálni fogsz, mert egy idő után már nincs erőd kontrollálni a zsörtölődéseidet, de azért utálni fogod magad, hogy egy kedves nőből acsarkodó banya lettél. Majd ha gyerek lesz, a gyereknevelést is nagy valószínűséggel hanyagolni fogja és megint egy gyerek fog felnőni egy frusztrált családi légkörben.
2020. jún. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen az apukám, de hála az égnek a párom nem:)
2020. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 A kérdező kommentje:
Többször beszéltünk már róla, mondtam, hogy nekem ez nagyon nem tetszik, amit az ő anyja csinál. Nagyon helyeselt, hogy ő is tudja, hogy ennek nem így kellene történni.. viszont félek, hogy a valóságban, majd előjönnek a régi szokások. Azt mondja az apja is főleg idősebb korára lett ennyire életképtelen, mire a gyerekek felnőttek.
2020. jún. 14. 11:34
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélgetnetek kellene még összeköltözés előtt. Ő mennyire tartja normálisnak, természetesnek, hogy az apukája ennyire ugráltatja az anyukáját. A válaszából leszűrheted mire számíthatsz. Ha hajlandóságot mutat az önkiszolgáló életformára, akkor meg már csak rajtad múlik, hogy kezdetektől fogva mihez szoktatod.
2020. jún. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
100%

Próba szerencse.

Szerintem bútorozz vele össze, de hagyj magadnak kiskaput. Eleve úgy állj bele a dologba, hogy tudd, ez hosszú távra kellene szóljon, de nem biztos hogy tényleg sikerül. Annyit vállalj a házimunkából, amennyit a következő 10 évben minden nap vállalni akarsz. Ha nem megy neki vagy nyaggat, (Hozzál már kanalat! Stb) akkor meg engedd el szépen.

2020. jún. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!