Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire szolgáljátok ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szolgáljátok ki a párotokat a közös élet során? Hol az arany középút? Bőv. lent. 25/L

Figyelt kérdés
Összeköltözést tervezgetünk a párommal, viszont az együttélés kapcsán kicsit tartok attól, hogy majd elvárja, hogy én is kiszolgáljam, mint otthon az édesanyja a családot. Az anyósomat előszeretettel ugráltatja a férje, vagyis a párom apja. Konkrétan ilyeneket, hogy keresse meg a zokniját amit felvesz, hozzon neki innivalót az étel mellé, ha mondjuk elmarad az evőeszköz a terítés mellől, akkor hangosan kiabál, hogy hozza neki, csupa olyan dolog, amit nem tudna oldani, de fel nem állna magától. Amúgy nagyon dolgos, kedves, értelmes férfi, viszont ilyen téren nagyon el van kényeztetve. A fiai is ezt látták/szokták meg, bár ők azért jobban kímélik az édesanyjukat. Egyébként a poén, hogy az én családomban is ez volt jellemző, apám elvárta, hogy anyukám kiszolgálja, egy levest képtelen volt magának melegíteni, sőt később tőlünk is elvárta, hogy megebédeltessük. Megfogadtam, hogy én nem fogok így kiszolgálni senkit. Szerintetek ez mennyire helyes hozzáállás? Hol az arany középút?

2020. jún. 14. 11:04
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
95%

"Aha, az az ember fog a gyereknek boltba mászkálni bevásárolni meg kaját csinálni, aki 1 kávét nem hajlandó a saját párjának?"


Na most calls be, hogy csak trollkodsz, mert ennyire hülye nem lehet senki.

2020. jún. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
96%

Úgy látom, egy nőgyűlölő idegbeteget sikerült kifogni. :)


Senki sem mondta, hogy nem csinálok egy kávét vagy szendvicset a páromnak néha, de ha egy felnőtt férfinek napi rendszerességgel elé kell tenni az ennivalót meg az evőeszközt, mert ő lusta felállni érte, hisztizik, az a körbeugrálás. Meg az, hogy nekem kell elővennem a másnapi tiszta ruháit minden nap, mert ő lusta ezt megtenni, elvárja, hogy minden csak "teremjen", a helyén legyen, de lusta megmozdulni.


Képzeld, nem egy ócska sz*r HR-es diplomám van, hanem mérnök vagyok, ráadásul 2 diplomám is van, szóval tök jó fizetésem van, és van is hova feljebb lépnem a ranglétrán. Szóval engem nem kell eltartani, nem kell engem Velencébe vinni, viszem én magamat, és a leendő gyerekemet. :) Éppen ezért azt is tudom, hogy a nettó 800k-s fizu még a programozók között is ritkaságnak számít Mo-n. Lehet etetni a népet, de bullshit azt terjeszteni, hogy menjen mindenki kódolni és terem a pénz.

A gyerek és a felnőtt férfi teljesen más kategória. A saját gyerekemről gondoskodni fogok, de önállóságra fogom nevelni, hogy el tudjon készíteni magának egy szendvicset vagy rántottát és egyedül is fel tudjon öltözni, amikor nem vagyok ott és ne éhezve várjon rám. Egy gyerekről való GONDOSKODÁS /= egy felnőtt férfi KISZOLGÁLÁSÁVAL. Én szívesen megcsinálom minden reggel a páromnak a kávét, de nem várja el, minden reggel meg is köszöni. És ő is kedveskedik nekem, pl rendszeresen hoz a kedvenc sütimből, amikor látja, hogy éppen van a pékségben. A gyereket a párommal KÖZÖSEN fogom felnevelni, és a párommal KÖZÖSEN fogok gondoskodni róla. A párom is tudni fogja, hogy hogy cseréljen pelust, mit adjon neki enni, stb, stb, mert KÖZÖS gyerek, nem csak! az én feladatom felnevelni, gondoskodni róla. Nem ám hogy ő többet keres, ezért én a meleg ebédet is szedjem a tányérjába hogy neki csak oda kelljen ülni és bezabálni, meg hogy a koszos zsepiket szedjem össze utána mert lusta bármit is megcsinálni.


Sajnálom, ha nem tudsz szöveget értelmezni. Sehol sem írtam, hogy a páromnak nem csinálok kedvességből kávét, vagy nem csinálok neki enni, ha éppen megkér. De ne az legyen már az általános, hogy kiszolgáltatja magát mint egy csecsemő, mert egy lusta, számító valami - az ilyet nem is lehet férfinek nevezni - csak azért, mert ő több fizut kap a munkájáért.

Te konkrétan azt írtad le, hogy mivel te több pénzt viszel haza, azért neked alanyi jogon jár az, hogy a nő kiszolgáljon. NEM azt írtad, hogy kedvességből csináljon ezt-azt. Te nem tudod értelmesen leírni, amire gondolsz, aztán még te akadsz ki.


Vicc kategória, és csak álmodozol a nettó 800k-s meg 2 millás fizuról. Aki annyit dolgozik és olyan helyen, az pont nem a gyk-n fog dührohamot kapni.

2020. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
0%
Multkor betettem ide egy nav-os adóbevallást, jöttek azzal h hazugság, kamu így úgy azt még ki is vágtak :) Lszarom mit hiszel el, milyen világban élsz, én azt tudom h mit teremtettem magamnak, amit 16 éves korom óta csinálok. Erre születni kell. A programozók közül 800k nem ritka, csak ahhoz tudni is kell valamit. Nem egy felületet bszogató gépikóder keresi nyilván ezt a pénzt, hanem egy értelmes szakember. Leírtam a feltételeket feljebb, ha tudod teljesíteni, írj privátot, felveszlek azonnal 800k-ért teljesen bejelentve. Szóval nekem nem kell osztani az észt, hogy mi mennyi hogyan. Részlegesen egyetértek veled, hogy a seggét nem kell kinyalni senkinek mert pénze van, de fordítva sem, mert pi*ája és a fordítottja elvárás ahogy elnézem itt a pontozásos módszer alapján.
2020. jún. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
0%

"Vicc kategória, és csak álmodozol a nettó 800k-s meg 2 millás fizuról. Aki annyit dolgozik és olyan helyen, az pont nem a gyk-n fog dührohamot kapni."


Unatkozok jelen pillanatban, és imádom a sok önimádó nőszemélyt szivatni, s látni h forog a saját nárcizmusában.

A 2 millás fizu? Ha neked kifizetnék 800at ha nem lennél buta hozzá, lennétek 5en programozók, szerinted mennyi a bevételem? Gondolkozz kicsit...

2020. jún. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
96%

Sajnálom, hogy számodra csak a pénz számít. Sivár életed lehet így.

Programoztam pár évig, unalmas és száraz volt számomra, így váltottam. Jelenleg olyan munkám van, amivel orvostechnikai eszközöket fejlesztek tovább. Boldog vagyok ezzel, mert az embereken is segíthetek így, és a fizum is több mint jó.

Te meg fullajd bele a (nem létező) 2 milliódba, ha ennyire csak ez számít neked.

2020. jún. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
96%

Úgy látom, betaláltam. :)

Örülök, hogy butának titulálsz, holott egy magas pozícióban dolgozó mérnök vagyok, tényleg nagyon buta lehetek akkor, ha 2 diplomát is szereztem és ilyen állásban dolgozok. :D

2020. jún. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
0%

"ha 2 diplomát is szereztem és ilyen állásban dolgozok."


Gratulálok, látod itt dolgoznak olyanok is akiknek nincs, mégis 2x annyit keresnek mint te :)

Örülök h neked a fizetés = diploma, kár h a bölcsészek meg éheznek, pedig diplomások. Csinálj még 10et, úgy sikeresebb leszel :)

Nem a papírért fizetnek elárulom, hanem a tudásért, de ha tudás nincs, akkor villogunk a papírral. Sok sikert.

2020. jún. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
95%

Igen ám, csak az a tudás, ami nekem van, nem szerezhető meg csak úgy a netről, nem egy mezei mérnök vagyok. :)

És ez a baj, megint csak a pénz a lényeg számodra, elég szomorú, megkeseredett és anyagias ember lehetsz. Te csak a pénzzel tudsz villogni, semmi mással, mert eszed és EQ-d az nincs. Nem csoda, hogy ennyire le vagy pontozva, nyilvánvaló, hogy egyéb kérdésnél sem tudsz egy értékes választ adni.

2020. jún. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
80%

Amúgy látszik, hogy fogalmad sincs a dolgokról. :D Pont egy mérnöki diplomát nem lehet megszerezni igazi tudás nélkül, ez nem olyan, hogy csak bemagolod a dolgokat meg megtanulsz pár képletet.

Senki sem mondta, hogy fizetés = diploma, ez csak bizonyos területeken igaz. Ezzel árultad el magad, hogy fogalmad sincs semmiről. :D

2020. jún. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy olvasni nem tudtok. Én programozókat alkalmazok / és jómagam is programozó vagyok 16 éves korom óta. Nekem ugattok a mérnökségről? 2 szabadalom van a nevemen. Egyáltalán mert valamelyikőtök belevágni az önfenntartásba? A teljes felelősségbe vállalkozó révén? Fröcsög belőletek az irigység, 2-3 millió ide oda, húúú most büszke legyek rád mert összetákoltál 2 diplomát, azt havi párszázezerért robotolsz valakinek? Azt mellette meg derogál 1 kávét megcsinálni másnak, ne ám már őnagysága 20 diplomával kedveskedjen akárkinek is. Gratulálok. Az ilyenek fejét kellene bezúzni, hogy észheztérjen és visszaessen a földre, de akkor meg jön a "szegény nő" vagyok. Te minden vagy de nem nő, legfőképp ilyen ütnivaló bohóc, aki osztja az észt a semmire. Rajtad kívül más is megcsinált 20 diplomát, mégsincs ilyen gondolkodással. Lepontozás? Ezek mindent lepontoznak amiben az van nőszemély = hülye, mert magukra veszik. Sokuk meg életében nem láttott még csak egy kidolgozott férfi testet sem, nem ám 100-200milliókat. Kezet foghatsz a fajtársaiddal.
2020. jún. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!