Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok mi hathat még rá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi hathat még rá? Ennyi figyelmeztetés után tennél vlmit már?

Figyelt kérdés
egyszerűen már nem vonz bnőm. Próbáltam mozgásra invitálni nem jött be. Annyira csalódott vagyok hogy így elhízott és ő nem vesz róla tudomást még hetykén megjegyzi hogy ő nem hízott. Próbáltam azt hogy nem közeledek felé hátha, próbáltam mindenhogy jelezni higy gond van a súlyával, de már nem bírom nézni a vastag lötyögős combját és hurkáját.
2020. jún. 14. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig, ha ő nem érti h gond van, az már baj.

Annyit tudok h mondani h meg utoljára ülj le vele. Mond el neki h ez miért zavar téged. Nem várod el h egyedül szenvedjen, segítesz neki. Ne miattad tegye meg, hanem a kapcsolatotokert. Ha így sem hajlandó rá, akkor legalább magadat megnyugtathatod azzal h te mindent megprobaltal.

2020. jún. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Jajj már megint te? Neked nem unalmas huszadjára is megkèrdezni ugyanazt? A ti kapcsolatokban nem a barátnőd túlsúlya a legnagyobb problèma!
2020. jún. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
Lemaradtak valamiről? Van valami előzménye ennek itt az oldalon?
2020. jún. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ráfogja arra hogy ilyen a genetikája mivel dédije is duci volt. Viszont a 2 húga vékony nem kicsit pedig esznek rendesen.
2020. jún. 14. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó persze, folytasd csak a nyavogást...

Ès szerinted attól, hogy a hugai más testalkatúak ő nem örökölhetett mást? Szerinted a testvèrek egyformák? Idióta.

Akkor menj ès keress egy vèkony lányt aztán kèsz. Csak ne csodalkozz ha ő meg nem visel el tèged a családoddal együtt.

2020. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit hízott? Milyen magas, hány kiló? Azért a nők észre szokták venni magukon ha meghíznak. De ha ennyire nem vonz, akkor szakíts vele, jobb lesz így mindenkinek.
2020. jún. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!