Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire megy a munka és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megy a munka és a háztartás összeegyeztetése?

Figyelt kérdés

Mennyire szempont egy gyerekvállalásnál hogy ez mennyire megy jól a nőnek?

( hisz többet foglalkozik vele pláne az elején)


2020. jún. 21. 13:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%

Nőnek? Tán a férfi nem otthon eszik, fürdik? Ez 2 ember dolga!

N27

2020. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem igazán értem a kérdést. Mennyire megy a munka és a háztartás összeegyeztetése? Egyedül vagy a párommal? És hogy jön ez a gyerekhez?
2020. jún. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nyilván közös feladat de az első 1 2 évben ő foglalkozik többet vele, na meg a másik oldalról vkinek pénzt is kell keresni..
2020. jún. 21. 14:13
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi együtt csináljuk munka után. Nem értem a problémát, attól, hogy a gyerekkel valaki otthon van, nem kell a partnernek is gyerekmódba kapcsolni
2020. jún. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kettőtök dolga. A szopratason kívül nincs semmi, amit az apuka ne tudna megcsinalni.
2020. jún. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Azok a férfiak, akik helyett a nő végzi a házimunkát, mert úgyis otthon van a gyerekkel, akkor sem fognak visszaszokni a saját mocskuk feltakarítására, ha a nő visszamegy dolgozni.
2020. jún. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha én férfiként gyorsabban kész vagyok vele, mintha az asszonyra bízom. Nekem a 4 szoba felmosása vízcserével, 20 perc. Asszony el van vele vagy 3 órán keresztül. Végeredmény ugyanaz.
2020. jún. 21. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Nyilván közös feladat de az első 1 2 évben ő foglalkozik többet vele, na meg a másik oldalról vkinek pénzt is kell keresni.."

Igen, amíg az anya otthon van és életben tartja az utódot, addig apa keresi a pénzt. Aztán ha az utód már nem igényel 24 órás felügyeletet, akkor anya is megy dolgozni és apával elosztják a háztartás és a gyerek körüli teendőket. Nem olyan bonyolult ez, csak némi szervezést igényel.

2020. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig kell neked vinned egyedül amíg otthon vagy egyedül a babával. A munka mellett már felesben kell végezni.
2020. jún. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"na meg a másik oldalról vkinek pénzt is kell keresni.."


Olyan nővel kell gyereket vállalni, aki előtte legalább 2 évet dolgozott. Ebben az esetben az első 2 évben megkapja a fizetése 70%-át CSED és GYED formájában. Plusz kap még CSP-t is. Tehát azért várod el, hogy a cseléded legyen, mert 25-30%-al kevesebbet keres, de mellette 24 órás szolgálatban áll, ellátja a közös gyereketeket?

2020. jún. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!