Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire rend mániás a párod?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire rend mániás a párod?

Figyelt kérdés

Ez már rend mánia lenne már ha nem tudom szó nélkül hagyni:

- ne napokig legyen szanaszét valami ha már nem használja ne hagyja ott napokig

- Vagy ugyan ha látja hogy rossz a kenyér dobja már ki és ne legyen ott napokig

- sok ilyen apró dolog ami nem fél óra, órás rendrakási feladat lenne hogy ezeket magától észrevegye


Mert most egy kis lakásban élünk és már most ilyen gondok vannak mi lesz ha egyszer gyerek meg kertes ház lesz..?


2020. jún. 27. 14:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Ez nem rend mánia! Szimplán normális ember magától megteszi, pl amit írtál.

Párom (férfi) ezt magától értetődőnek veszi, nem kell ezért szólni neki, megcsinálja magától. Szimplán igényesség kérdése.

Ha jót akarsz magadnak lelépsz, ha "véletlen" becsúszik a gyerek csak rosszabb lesz,

2020. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Sose fogom megérteni hogy vmit elvenni a helyéről mennyivel nehezebb mint használat után visszatenni. Mert oké van h nem rögtön tesszük el mert sietünk de akkor este v mikor hazajövünk eltesszük.

Pl a drága dolgozós lámpáját elővette már egy hete a földön van mert azt mondta még kell neki; még az is ok h ma elővette ne tegye vissza mert hnap is kell de ha közbejön vmi és másnap nem tudja használni akkor miért nem lehet eltenni???

2020. jún. 27. 16:07
 13/16 anonim ***** válasza:
12 Ne hergeld magad felesleges:D Fogd meg tedd a helyére, aztán ha kell neki valami, akkor kotorjon:D
2020. jún. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De én vagyok senki cselédje
2020. jún. 27. 16:11
 15/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy inkább az orra fontos vagy a szeme, az érzékszervek, vagy a szokások, nekem mondjuk az orr és a szem, nem tudok büdös, rothadó étellel egy légtérben lenni (hűtőben sem), nem bírom ha ragad valami, azt se ha nem tudok sehová nézni ahol van rendezett harmónikus rész. De ha valami kicsit poros vagy nincs élére állítva azzal semmi bajom. Másnak meg a szokások fontosak, behajtogatja az edzőcuccot a szekrénybe büdösen, a vizes izzadt ruhát bezsúfolja a szennyesbe aztán ott rohad meg, vizes büdös felmosóval mossa a szőnyeget is fel aztán berohad, mert rendnek kell lenni. Szóval nekem az érzékszervek fontosak, de mondjk néhány embernél a cigi beleszól, pl páromék családjának házában olyan füst van semmit nem lehet érezni úgyse.
2020. jún. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az en ferjem rendmanias, en meg kimondottan rendetlen, meg kacatgyujto vagyok. Viszont van egy fontos dolog. Hogy o nemcsak elvarja a rendet, hanem ferfi letere kenyszeres takarito.

Mas kerdes, hogy szerettem volna megtanulni rendesebb lenni, valtoztatni a rossz tulajdonsagomon, de oszinten, mikor mindent megcsinal, en nem akadalyozom benne.

Nalunk ez mukodik, furcsa is, bosszantjuk is, de ki is egeszitjuk egymast.

2020. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!