Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom már szinte rendszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom már szinte rendszer és rendmániás, én nem. Ebből mindig vita van. Hogy lehet ezt normálisan kezelni?

Figyelt kérdés
Ahogy én mosok az neki nem jó, ahogy kiterítem a ruhákat az sem, ahogy bepakolok a szekrénybe az sem. Tény, hogy én nem vagyok rendmániás, de olyan igénytelen sem amilyennek ő próbál beállítani. Ha 1-2 cm-rel odébb van valami, mint ahogy ő tenné már ki van akadva. Ebből szinte naponta vita van. Én soha nem leszek olyan rendszermániás mint ő, engem nem zavar ha a szekrényben a ruhák nem mm-re pontosan vannak behajtogatva. Nála viszont mindennek katonás sorban kell lennie. Ha azt mondom csinálja meg magának akkor az a válasz, hogy én még ennyire sem vagyok képes, nekem kéne megcsinálni, mert ő többet dolgozik mint én. Elmosogatok magam után, utána is, el is pakolok, mégis mindig vita van. 25/l

2015. máj. 22. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Én otthagynám ha ígyse jó meg úgyse. Tudod ki bírná azt minden nap.
2015. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg kell szoknod ha másnál vagy! Nálad pedig az van ami neked tetszik!
2015. máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Márpedig én akkor sem csinálnám meg. Ha nem tetszik, előbb utóbb így lesz. Mi abszolút nem vagyunk rendmániások, sőt, látnád most a lakást (inkább ne! :D), de nagyon ritka ebből a vita. Néha megemlíti, hogy nincs fehér mosva és kéne, én meg halál nyugin mondom, hogy a "Power" gombot neki is ugyanannyi ideig kell nyomni. Ahogy ő sem számolgatja az én rendelkezésre álló bugyijaimat, úgy én sem az övéit. Így hát én már ezen nem agyalok.

ne csináld meg, majd meglátja milyen, amikor tényleg nem vagy képes semmire sem...

2015. máj. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
menekülj, még mielőtt túl késő nem lesz :)
2015. máj. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, ezért jó, hogy mi külön tartjuk, tároljuk és hajtogatjuk a magunk ruháit. ;)
2015. máj. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Melytorok meg popsi. N
2015. máj. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Fish1 ***** válasza:
Fhöjj, ez a pasi egy egoista, önző ember. Csak az a jó, ahogy Ő csinálja, csak úgy a jó, ahogy Ő csinálja, emellett téged semmibe vesz és Istennek hiszi magát. Ez siralmas. Konkrétan megalkuvásra kényszerít, aztán meg még jobban semmibe vesz. Szerintem beszélj vele erről, ha nem változik semmi, akkor ez már csak rosszabb lesz.
2015. máj. 23. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez már elég ok a szakításra! Nem viselném el, az biztos. Igaz, én fiú vagyok.
2015. máj. 24. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pont ez a helyzet nálunk is. Ha valaki csak kávéra jött,előtte 2óra takaritás,m olyan rendetlenség van. Holott nem volt. Nálunk olyanbol van legtobbszor vita,h megkérdezi ez meg ez a felsője hol van,én meg ugye honnan is tudnam mikor egesz nap pakolászok (plusz a 6honapos babank),na és akkor kiakad,h milyen rövid az agyam,hogy az se tudom 2napja mit hova tettem. Ezt eljátszotta párszor,azóta a kivasalt ruháit nem rakom el,ott marad egy széken. Multkor 5napig állt ott,de én bizony nem raktam el. Nehezen viselem el amugy.
2015. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!