Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » 1 év után úgy érzem eljött az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 év után úgy érzem eljött az ideje összeköltözni. Hogy hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt, és úgy érzem jó lenne összeköltözni,de nem tudom hogyan hozhatnám fel a témát. Eddig hétvégénte voltam nála, más városban lakunk,nekem a meló miatt így egyszerűbb volt. Mondjuk vírus alatt igazából ott "laktam" nála,és egész jól alakult,persze az elején voltak súrlódások amíg össze nem szoktunk,de gondoltam ha visszaáll minden a rendes kerékvágásba végre megkérdezi,de nem.Pedig pár hónapja már adott lakáskulcsot, hogy "azért legyen neked is egy", már jó pár cuccom is nála van. Viszont pár hete újra be kell járnom, persze itthonról és visszaálltunk a hétvégékre,amit már kicsit unok.Nem akarok "hétvégi" barátnő lenni örökre, eddig tényleg jobb volt így, de már komolyabbra akarom fordítani a dolgot.Én már szeretném,de félek hogy ő még nem akarja.Az elején úgy voltam vele hogy már megégettem magam egyszer, nem fogom elsietni az összeköltözést, de azért már így 1 év után örülnék neki.Pedig épp felújítást tervez, kikéri a véleményem,mi tetszik,én milyet szeretnék,meg szokta mondani hogy na majd ha veszünk egy kertes házat, stb.. Ezért sem értem hogy akkor miéért nem kérdezi meg! Bár nem a szavak embere.És nem is vagyok az a rátelepedős tipus, ha esetleg az lenne benne hogy ha összeköltöznénk akkor már nem lehetne nála a kártyaparti,vagy a sörözés,vagy szabályoznám mikor hová menjen.De csak úgy simán sem akarom bedobni hogy "figyu már mi lenne ha ideköltöznék" mégis csak az ő lakása. Szóval tippeket várnék.

2020. jún. 30. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Van az a téma, amit egy nő soha nem hoz fel elsőként.Soha. Ezt ajánlom szíves figyelmedbe.
2020. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen, megfelelő helyzetben mond meg neki, hogy több időd szeretnél vele tölteni, a hétvége már nem elég, ennél többet akarsz belőle.


F

2020. jún. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Gyanús, hogy minden további nélkül visszaállt hétvégi üzemmódba.....
2020. jún. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem meg gáz, hogy egy év járás után még sem méred tőle kérdezni ezt. Egy normális kapcsolatban alap lenne, hogy meg tudtok beszélni ilyen dolgokat. "drágám, szerintem egy év után ideje lenne összeköltöznünk. Mi a véleményed?" ennyi..
2020. jún. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mi 3,5 éve járunk és még nem lakunk együtt, barátom nem akar most a vírus miatt...
2020. jún. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hogy akarsz vele együtt élni, ha még ezt sem mered megkérdezni. Gondolom 1 év alatt azért felmerült a közös jövő gondolata,akkor miről beszéltek? Hogyan tervezitek a továbbiakat?

Egyébként én simán megkérdezném, hogy mit szólna ha összeköltöznénk?

2020. júl. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5, ne általad magad!

Ősszel megint vírus lesz, aztán meg az ünnepek, tavasszal még a szél...


Nem értem, Kérdező!

Vége lett a karanténnak, te mondtad, hogy akkor most visszautazol, ő meg azt mondta csá?

Nem túl biztató.


Mondd meg egyenesen, hogy ez neked visszalépés, és volt-e valami baja veled?

2020. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most, kedves kérdező? Mi újság?
2020. okt. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!