Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tegyek? Rosszul vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Rosszul vagyok ha már hozzám szól, hozzám ér 3 napja élünk együtt.21/L ő 24/F

Figyelt kérdés

Eddig nagyon vártam hogy végre vele éljek, de állandóan veszekedünk, mindenbe beleköt bármit csinálok, semmi sem jó.

Mai nap már azt vettem észre hozzám ér, kiráz a hideg úgy érzem undorom tőle, hasmenésem lett, állandóan WC-re jártam mikor itt volt mellettem.

Most ment el dolgozni, de azóta egyátalán nincs gyomorgörcsöm sem. Semmi probléma azóta.....


Ilyen gyorsan ki lehet ábrándulni valakiből?



2018. aug. 16. 13:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez ennyi volt, nem egymásnak vagytok teremtve. Ennek vége, mint a botnak.
2018. aug. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%

Minek költöztél össze vele?

Csak mert a szüleiddel nem jöttél ki jól és meg akarták mondani mit cinálj vagy mit ne csinálj?

Nem, nem lehet kiábrándulni ilyen gyorsan, ok nélkül biztosan nem!

Nem is szeretted sosem!

2018. aug. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

És előtte minden rendben volt? A veszekedés, kötözködés akkor kezdődött, amikor összeköltöztetek?

Teljesen érthető, ha így reagálsz arra, ahogy viselkedik veled. Beszéljétek meg, lehet, hogy nem vagytok egymáshoz valók, vagy csak simán egy tapló a barátod, akiből most jött ki az igazi oldala.

2018. aug. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
3 napja?! Vagy csak elírtad? Szerintem hagyjátok ezt a kapcsolatot, semmi értelme. Ez csak rosszabb lesz. Akinek már hasmenése lesz egy ember közelsége miatt, azt semmi értelme erőltetni. Minél előbb mész, annál jobb. Neked biztosan.
2018. aug. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%
Hát ez így iszonyúan nem fog menni....Én csak azt nem értem, hogy ennek nem voltak korábban előzményei, előjelei (???)
2018. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Nem kiábrándultál, hanem nem is ismerted soha. Mindaz, amit leírsz, arra utal, hogy úgy jöttetek össze, hogy nem megimsertétek a másikat, hanem beleképzeltétek egymásba az ideális partnert. Most, hogy együtt éltek, kiderült, hogy idegenek vagytok.
2018. aug. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez így nem fog menni, gyakorlatilag taszítjátok egymást.


Valünk is ez volt exemmel, összeköltözés és utána 9 hónapra rá már mentem albérletbe.


Párommal meg 2. éve élünk együtt, de eszem ágában nincs elhagyni őt :)

2018. aug. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nehéz a kezdet, az összecsiszolódás... de nem ennyire.

Normál esetben csak kisebb súrlódások vannak, amíg a közös szokások ki nem alakulnak.

Ez ennél több...

2018. aug. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az együttélés eleje sosem egyszerű, de ez már azért túlzás. Ennek vége, én is így érzem a leírás alapján.
2018. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%
Még hogy gyors. Ez semmi. Amiket leírtál, minimum pár nap. Ennél sokkkkal gyorsabban is ki lehet.
2018. aug. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!