Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom vett ki szabit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom vett ki szabit, hogy kettesben menjen el a gyerekével valahová. Nekem nem szólt erről; csak annyit mondott; amikor kiderült; hogy semmi közöm hozzá. Kettesben akart vele lenni; én zavartan volna. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokat van a gyerekkel; sokat is van itt. Nekem a "közlés" sem tetszett...
2020. júl. 20. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
98%
Nyugodtan elmehet vele bárhová kettesben, a közlés módja nekem sem tetszene. Van előzménye?
2020. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
49%

Gyanús. Ha a gyerekével akar kettesben programot csinálni, azt nyugodtan megmondhatta volna. Ha meg tényleg ott volt és ilyen bunkón közölte, akkor egy paraszt.

Tudod kinek kéne!

2020. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem is nagyon bunkó volt a közlés módja, de teljesen biztos vagyok abban, hogy ennek van előzménye, ilyet senki sem mondana anélkül a párjának.
2020. júl. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sosem beszél meg velem semmit. Mindig utolsó percekben szól; vagy még az sem. A gyerek itt az isten; szó szerint.
2020. júl. 20. 13:45
 5/15 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem meg annyit húztad már a szájad a gyereke miatt, hogy semmi kedve veled megbeszélni ilyesmit. Biztos vagyok benne, hogy te váltottad ki ezt a viselkedést. Minden szavadból süt, hogy utálod a gyerekét.
2020. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Ez van, sokadrangú vagy a gyerekek után. Téget le lehet cserélni, őket nem.
2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Kivágnám a bunkó gyökeret.
2020. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Jól tette, egy szülő mindig érzi, hogy a gyerekének mikor van szüksége csak rá, és ha megteheti, hogy szabit vesz ki, vegyen..

Majd ha neked is lesz gyermeked, te is fogod érezni, hogy néha kell a kizárólag csak a gyerek napja-főleg ha több gyerek van.

2020. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Azzal semmi bajom nem lenne, hogy kettesben szeretne programot csinálni a gyerekkel, de egyrészt ne utolsó pillanatban közölje, mintha én abszolút nem is számítanék és főleg ne ilyen stílusban. Nem mintha az engedélyem kéne vagy ilyesmi, valószínűleg annyit reagálnék, hogy oké, érezzétek jól magatokat, de akkor is jó tudni ezekről. Komoly kapcsolatban nálam alap, hogy megosztjuk egymással a fontosabb dolgokat és szólunk ha van valami program, hogy a másik is tudjon vele tervezni. Más, ha kimegy a fejéből és azért szól későn, de itt egyértelműen nem arról van szó. Amúgy meg mi az, hogy nem tartozik rád meg te csak zavarnál? Mindig így beszél veled?
2020. júl. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Sajnos így beszél; mindig. A gyerek előtt folyamatosan.
2020. júl. 20. 15:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!