Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párom vett ki szabit, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom vett ki szabit, hogy kettesben menjen el a gyerekével valahová. Nekem nem szólt erről; csak annyit mondott; amikor kiderült; hogy semmi közöm hozzá. Kettesben akart vele lenni; én zavartan volna. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sokat van a gyerekkel; sokat is van itt. Nekem a "közlés" sem tetszett...
2020. júl. 20. 13:41
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%
Ez esetben én hagynám a francba, ebből az jön le, hogy nem tisztel, nem szeret és nem is vagy neki elég fontos. Egyszeri esetnél még azt mondanám, hogy beszélj vele, de ha folyamatosan ez van, akkor teljesen felesleges több időt és energiát beleölni. Nem azzal van a baj, hogy a gyerek mennyire fontos neki, hanem az, hogy te nem vagy az számára. Persze te érzed mennyire rossz a helyzet.
2020. júl. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Minek vagy együtt egy ilyen bunkóval?
2020. júl. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Én is együtt voltam egy gyerekes apával,de köszönöm nem kérek többet belőle.Miért hagyod,hogy így beszéljen veled a gyerek előtt,és egyáltalán.Te többet érsz annál sokkal.Nemhogy örülne,hogy elfogadják őt,és a gyerekét,ráadásul egy gyermektelen nő.Megérdemelné,hogy mire visszajönnek addigra elköltözzél.keress te is egy gyermektelen pasit.Az csak rád tud koncentrálni,és te vagy neki az első.Fogadjunk,ha ott a gyereke a házimunkát is elvárja tőled,hogy főzz neki,és a gyerekének.Becsüld magad,és lépj ki ebből minnél előbb.
2020. júl. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, szerintem szépen csomagolj össze, és amikor hazaér a gyerekével, téged már nem fog ott találni. Fog nagyon nézni a bunkója, hogy se bejárónő, se szexpartner. Így járt...

Ha van hova menned, lépd meg, egy f...sz se mér ennyit.

2020. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Johi2 ***** válasza:
A mai nők megállnak a saját lábukon. A gyerekes férfiak napja leáldozóban van. Nem az új partner hibája az hogy két felnőtt embernek tönkrement a házassága. Aki bevállal egy gyerekes férfit az rabszolgának szegődik el.
2020. szept. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!