Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Az ilyen "karrierem van"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen "karrierem van" lótifuti munkát végző irodista lányokat általában egy jobban kereső pasi tartja azon az életszínvonalon amin vannak?

Figyelt kérdés

mert a fotók jönnek a nyaralásokról, éttermekről, dőzsölésről.


ezek a munkák nem fizetnek sokszor jobban mint egy operátor bére.


a pasik dőzsöltetik ezeket a nőket?


F/29


2020. júl. 22. 14:58
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
98%
Én félrerakom, úgy, hogy otthon lakok, de nem irodai munkát végzek.
2020. júl. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
98%
Igen, minden irodista cunci körmöt reszel egész nap, és mindre jut egy milliomos gazdag vállalkozó, aki eltartja. Mi vagyunk a kétmillió milliomos országa.
2020. júl. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
98%
Húzzál már el innen örökre, Balázs.
2020. júl. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
91%
"Karrierem van" lótifuti irodista nő vagyok, nettó 250 volt a kezdőfizum 10 évvel ezelőtt, most 7 számjegyű a havi fizetésem. Egyéb baromság, amit szeretnél megosztani?
2020. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
10%

4.-nek.


Persze...persze.

2020. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Általában jómódú családból származnak és otthonról dobják meg őket pénzzel. Nem is gondolnád mennyi akár 25-30 körüli ember is kap otthonról egy havi fix összeget. 50-100-200 ezret is akár. (A családja konkrét anyagi helyzetétől és a szülei akaratától függően.) De azért úgy könnyebb és kényelmesebb az élet, ha a fizudon felül még megdob valaki havi 100-zal. Abból mehet a veretés, mert ezek általában a jövőre sem gondolnak, pénzt nem igazán tesznek félre ha tudnának sem.
2020. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
96%
Én is "Karrierem van" lótifuti irodista nő vagyok, pontosabban projektes. Sem anyucitól/apucitól, sem a páromtól nem kapok pénzt és nem is igénylem. Megteremtem magamnak, amire szükségem van. Nem dohányzom, nem kávézom, nem iszom alkoholt, így megengedhetem magamnak, hogy néha étterembe menjek. Hogy ez egyeseknek fáj és képesek róla kiírni egy kérdést, elképesztő.
2020. júl. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
99%
Ha van egy kis eszed és utánajársz, fillérekből el lehet utazni tök jó helyekre, nem kell hozzá milliós fizetés. Ha pedig valaki erre célzottan spórol, akkor pedig miért csodálkozol? 1 évig spórol rá valaki, persze, hogy nem a TSZ üdülőbe fog elmenni. 30F
2020. júl. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
6 : ja vágom, sok embert pénzzel a papabank is.
2020. júl. 22. 15:14
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
5ös nézz csak utána a 10 éves tapasztalattal rendelkező projektmenedzser fizuknak, aztán utána kételkedj :)
2020. júl. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!