Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek lehetséges olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges olyan párkapcsolat, ahol a nő vezeti a családi autót, és a férfinak nincs is jogosítványa?

Figyelt kérdés

2020. júl. 22. 23:56
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
92%

Persze.

Én nőként jobban szeretek vezetni, mint utazó lenni :)

25n

2020. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
96%

Miért ne lenne lehetséges? Ez egy ilyen alap elvárás manapság a kapcsolatban hogy a férfi vezessen? :D

Egyébként nagyszüleimnél is úgy volt hogy mamám vezetett mndig, papámnak meg jogsija sem volt és 50 évnél is tovább voltak házasok

2020. júl. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
68%
Yes:D
2020. júl. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
71%
Igen, az öcsémék így voltak évekig, neki még jogsija sem volt. Most már van, de most sem mindig ő vezet. Nálunk meg az én autóm a családi autó, mert nagyobb és kényelmesebb, együtt mindig ezzel megyünk mindenhová, és általában én vezetek.
2020. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha nekik igy megfelel, nincsen semmi gond :) En jobban szeretnem, ha mindkettonknek lenne jogsija, hosszabb utak esetere, meg ha esetleg vannak gyerekek es az egyik fel nem tudja eppen elvinni oket, akkor tudjon a masik menni autoval... De most az szerintem hot mindegy, ki vezet el az Auchanig, vagy ha egy kornyekre jarnak dolgozni es utkozben valaki elobb rakja ki a masikat / gyerekeket es tarsai.
2020. júl. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
8%

Isten irgalmazzon a sofőr csajoktól, a bnőm is addig volt normális, amíg nem vezetett. Azóta egy idegbeteg liba lett.

Fenének volt kedve hallgatni a káromkodásait.

Van, akinek nem való a vezetés. Nem tudom a többi nőből mit hoz ki.

2020. júl. 23. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
41%

A mostani barátnőm exének sem volt jogsija. 7 évig voltak együtt, de a fickóban fel sem merült, hogy meg kellene csinálnia, és nem fuvaroztatni folyton a seggét. Tudtommal most 5 évvel a szakítás után sincs neki.

Szerintem azzal nincsen gond, ha jelenleg nincs jogsija, de azért ne legyen annyira kényelmes, hogy meg se akarja csinálni.

2020. júl. 23. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 FoxtrotLidérc ***** válasza:
97%
Én azt mondom, hogy aki nagyon bizonytalan, inkább ne csinálja meg a jogsit. Mindenki jobban jár. Amúgy szerintem semmi extra nincsen abban, hogy valamelyik félnek nincsen jogsija. Vidéken mondjuk csücskösebb, mert ott nem feltétlenül van AKKOR tömegközlekedés amikor szükséged van rá.
2020. júl. 23. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
19%
Elméletileg lehetséges, gyakorlatilag egy nőnek sem kell olyan férfi, akinek nincs autója és jogsija.
2020. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk egyikünknek sincs jogsija és autónk se. Két gyerekkel elég ufónak szoktak minket nézni, de még életben vagyunk.
2020. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!