Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A nők miért a férfiakat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért a férfiakat hibáztatják a saját, belső félelmeik miatt?

Figyelt kérdés
Az a félelem, bennünk van így csak mi magunk tudjuk kezelni, ha akarjuk.

#nők #Külső segítség
2020. júl. 23. 10:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Arról nem is beszélve, hogy jó háziasszonynak is kell lenni, mert ugye "A férfi szívéhez a hasán keresztül vezet az út.""

Pont erről van szó. Utoljára ilyet 50+ éves, kopaszodó, öblös hangú, ordenáré módon elhízott fasziktól hallottam, de ők azt is mondják,hogy aki hímnemű és nem volt katona, az nem is férfi. Most akkor dőljek a kardomba és sírjak,hogy valaki szerint, aki rohadtul nem érdekel,nem vagyok férfi?

Az egészséges énképhez és személyiséghez hozzátartozik az irreleváns kritikák kiszűrése. Hogy férfiként nem vonulj el a sarokba sírni, ha meglátsz egy borotvareklámot, amiben természetesen egy szögletes állú szépfiú hirdeti a Gillette-et. Vagy nőként ne a Cosmo címlapján szereplő, szénné retusált macákat tekintsd etalonnak. Ha ez a fajta magabiztosság hiányzik valakiből, az automatikusan a másik nemet kezdi el hibáztatni: "Mer' a nőknek csak a szögletes állú, kigyúrt szépfiúk kellenek..." "Mert a pasik mind 90-60-90-es bombanőre vágynak..." Mert ez egyszerűbb, mint belenézni a tükörbe, és azt mondani, menjen a pitsába, aki beszólogat nekem...

2020. júl. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12%

"Az egészséges énképhez és személyiséghez hozzátartozik az irreleváns kritikák kiszűrése."

Ez a nőknél úgy zajlik, hogy:

Aki szólni mer bármiért, akkor ignorálom, mert én csak tökéletes lehetek.

Értjük, tudjuk.

2020. júl. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!