Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez ellen mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy férfival,nem vagyunk már gyerekek mindketten 30+ok vagyunk.

Neki pár éve nem volt kapcsolata,én egy váláson vagyok túl vannak gyermekeim is.

Minden tökéletes köztünk úgy érzem,de az ő baráti társaságának a savazása kezd az agyamra menni.

Folyamatosan oltanak,nekem “nyelnem” kell a párom miatt,mivel ezek régi barátságok de már nagyon nehezen bírom.

Közben a mi életünk szépen alakul,jön a közös baba,szerelmesek vagyunk egymásba.

Igazából azt nem értem hogy eddig amíg nem volt partnere az volt baj,most hogy van illetve vagyok minden rossz,megjegyzéseket tesznek amit már nem tudok nyelni.

Egyébként is egy karakán,szókimondó nő vagyok nem valószinű hogy ők fognak tudni terelgetni bármilyen irányba is.

Nem tudom mit csináljak,de olykor muszáj velük lenni,hogy kezeljem?



2020. júl. 28. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel oltanak, milyen megjegyzéseket tesznek?
2020. júl. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Például megleptem a párom augusztusban egy nyaralással,hogy nem ilyenekre kéne költeni építkezés előtt.

Vagy hogy mennyit fogyott a párom mióta velem van,megjegyzem hízott azóta.

A gyerekek miatt,hogy mibe csöppent,miattunk eddig nyugodt élete volt.

2020. júl. 28. 20:31
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt hittem viccelődnek, de nem. Szerintem ne vedd magadra, legalább tudod, és nem (csak) a hátad mögött fúrnak hogy kivel milyen a viszonyban érdemes lenni.
2020. júl. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Innentől számomra semmilyen viszony nem lesz.

De a páromat fogják még savazni.

2020. júl. 28. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Párod miért nem áll ki melletted, ha boldogok vagytok?!
2020. júl. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kiáll.

Csak ő nem küldi el őket a p...ba,mert nem olyan.

Ő úgy kezeli,hogy innentől akkor nem kell összejárni.

Na de az újabb lavinát índit el.

2020. júl. 28. 21:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelező velük összejàrnod. Probléma megoldva.
2020. júl. 29. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!