Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek baj, ha négyszemkö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj, ha négyszemközt rib..cozom a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ribi, rib..c, stb néha így hívom.

Nem szeretem az ilyen szokásos becézgetéseket, mert a hátamon feláll a szőr tőle.

Van hogy más nevet találok ki neki ilyen vicceseket.

Pl sokat szeret bújni és ebből lett bújóska, aztán pedig csak simán Jóska.

Titeket zavarna?

28F, 22L


2020. aug. 4. 11:02
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk úgy, hogy az a neve.

Meg engem azért így 40 felé zavarna ha bizonyos jelzőket aggatnánk egymásra.

Lehet nektek megfelel, mi már csak ilyen maradiak vagyunk, hogy a keresztnevét mondjuk a másiknak.

2020. aug. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

10 Nem gondolom komolyan csak azért mondom neki mert az ágyban a keményebb szexet szeretjük mindketten és akkor jól esik mondani és őt is izgatja ha akkor így beszélünk.

Különben tisztelettel bánok vele.

2020. aug. 4. 11:46
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

Mi is a vadabb vonulatot szeretjük, de azért néznék egyet, ha melóból hazaér párom, aztán egy ennyit mondaná, " mi lesz a vacsi rib...?"

Lehet úgy vágnám szájba, hogy inkább pépeset enne hetekig.

2020. aug. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

En nem dijjaznam,sot...

Ha neki oke, akkor hajra.

2020. aug. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Az ágyban, ha mindkét félnek oké a dolog, akkor belefér.

Hétköznap viszont nekem biztos, hogy sok lenne. A fő baj az vele (nehéz megindokolni), hogy eltárgyiasít, nincs benne se szeretet, se tisztelet, se kedvesség. Mintha a csaj tényleg csak szextárgy lenne a pasinak.

Két külön dolog, amit szexuális játékként csinál az ember a párjával, meg ahogy hétköznap, társként viszonyul a másikhoz. Utóbbi esetben nekem a legkevésbé sem fér bele sem erőszak, sem bántalmazás, sem megalázása a másiknak. Előbbi esetben viszont játék szinten gyakorlatilag bármelyik.

2020. aug. 4. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

15 És mivan ha éppen totál az ellenkezőjét csinálom ennek?

Szóban riba..cozom és szerinted tárgyiasítom és megalázom, de mellette még épp vacsorát csináltam neki vagy megyünk le a hugáért hogy felhozzuk hétvégére mert megkért?

Tehát szóban játszom a bunkó taplót, de a a valóságban éppen ellenkezőleg a kedvére teszek.

2020. aug. 4. 13:16
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert totál nem adod meg neki az alapvető tiszteletet. Ugyanakkor fura, hogy ő ezt engedi...
2020. aug. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%

A Jóska még lehet vicces. Engem is van, hogy Banyának hív a párom.

De a ribi nekem sértő és primitív. Amúgy a legtöbbször rendesen a nevünkön szoktuk egymást szólítani.

2020. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Ha neki ez oké, akkor nem baj, a ti dolgotok. Engem mondjuk nagyon zavarna és valószínűleg még sokaknak probléma lenne, de itt csak a barátnőd véleménye számít.
2020. aug. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ezzel szerintem csak az a baj, hogy előbb utóbb immunis lesz erre a jelzőre, ami azért elég degradáló és persze a valódi jelentése azt tudjuk mi, tehát ha valaki ler*bancozza a barátnődet - tegyük fel - akkor nem fogja belátni, hogy annak az embernek igaza is van, mert immunis erre a jelzőre, szerinte ez a normális, nem fogja tudni, hogy mi az ami miatt ő "hivatalosan" is r*banc. Érted amit írok amúgy?


Például sokszor találkozok olyan lányokkal sajnos, akik azt hiszik, hogy r*bancnak lenni menő. 🤦‍♂️ Nem tudják, hogy ez mit jelent, tényleg nem, és a legszomorúbb az egészben, hogy ennek egyfajta birkaszellemi hatása is van, más szavakkal a többi lány aki látja, hogy a "r*banc" ugye milyen szép csinos mennyi pasi van körülötte, akkor ő is úgy fog viselkedni és ilyen lesz.


Tessék itt van a hivatalos jelentése (nem csak dögös csajokra kell ezt érteni barátom):


1. Argó: Magát kihívóan kellető nő, aki könnyen kapható egy felelőtlen nemi kapcsolatra.


A kiszemelt fiatalemberre egy r*banc mosolyog egyfolytában. A kis r*banc addig-addig forgolódott körülötte, míg a fiú elvitte őt táncolni.



2. Argó: Nemileg erkölcstelen nő, aki becstelen, kicsapongó, buja életű személy; k*rva.


Az utcasarkon két r*banc beszélget. A r*banc kivágott ruhája rögtön elárulta, hogy mire kívánja felhívni a figyelmet.



3. Népies: Erkölcsileg értéktelen ember.


Egy r*banc nem szeret dolgozni. Az anya óvja a lányát a r*bancoktól.



4. Régies: Eltépett rongydarab, ami már semmire se jó.


A r*bancokat összegyűjtik és összetépik, majd papírt készítenek belőle. A műhelyben összegyűjtik és elégetik az olajos r*bancokat.

2020. aug. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!