Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldogtalan vagyok egy kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogtalan vagyok egy kapcsolatban, de nem merek lepni?

Figyelt kérdés

Kerlek szepen benneteket ne iteljetek el. Elsosorban olyanok valaszaira, uzeneteire lennek kivancsi, akik voltak mar hasonlo helyzetben. Mi volt az utolso csepp a poharban es hogyan szakitottatok, illetve hogyan viseltetek a szakitast?

Elore is koszonom a valaszokat! :)



2018. szept. 17. 07:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Inkább az a kérdés, miért vagy boldogtalan?
2018. szept. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem kilépni kell a kapcsolatból, hanem boldoggá tenni azt. Mi a probléma? Mit tudsz tenni annak érdekében, hogy jobb legyen? Miben kéne változnod, hogy a párod boldogabb legyen? Neki mit kéne máshogy csinálnia?
2018. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mit nem mersz lépni? Nem mersz beszélni a pároddal és közölni vele a problémádat és szeretnéd, ha változtatnátok a jelenlegi helyzeteteken? Minek vagy olyan emberrel, akivel képtelen vagy az őszinte nyílt beszélgetésre?

Ha nem megy a változás, akkor ki kell belőle lépni, hisz, ami nem megy, azt nem kell erőltetni.

Nem benne kell lenni a langyos sz..ros vízben, éveket várva, hogy vajon mikor lesz jobb. Ha nem teszünk semmit, akkor soha nem lesz jobb.

Ti hoztátok létre a kapcsolatot, miattatok lett most lapos, és ezért érzed magad boldogtalannak, mert hagytátok, hogy idáig fajuljon a dolog.

2018. szept. 17. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az volt az utolsó csepp, hogy kettőnk közül csak engem érdekelt igazán, hogy boldoggá tegyük a kapcsolatunkat. Neki jó volt a langyos kaka, nem érdekelte, hogy úgy élünk már, mint a testvérek, csak akkor tepert kicsit, amikor elő-előálltam, hogy ez így nem lesz jó. De elém nem állt volna, hogy legyen vége, mint később kiderült, inkább lefeküdt mással. Egy nap felkeltem és azt gondoltam, én nem akarok így élni.
2018. szept. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtam neki a problémáimat, kételyeimet és végül arra az elhatározásra jutottunk, hogy a párterápia segíthet. Elmentünk rá, de 2 hónap után inkább kimondtuk, hogy nincs értelme és azóta elváltunk.


Beszélgessél vele erről, hogy nem vagy boldog és mond meg beki, hogy miért. Ha meg tudjátok oldani EGYÜTT, akkor oldjátok meg, ha nem, akkor békével váljanak el útjaitok.

2018. szept. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi bedzéljük meg a pároddal, vagy lépjünk is helyetted?
2018. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Van itt egy par frusztralt ember. :D

Nem azt kertem, hogy dontsetek el helyettem, hanem a hozzam hasonlo helyzetben volt emberek tapasztalatara lettem volna kivancsi es egyebkent ugyanabban a helyzetben vagyok, mint a #4es valaszolo.

2018. szept. 17. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha megcsalt téged, mint a 4-es válaszolót, akkor nincs miről beszélni. Akkor merj lépni, lelépni.
2018. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Még te oltogatsz minket, miközben mi semmit nem tudunk a te helyzetedről, semmit nem osztasz meg, csak annyit, hogy boldogtalan vagy.

Talán ha értelmes választ vársz, akkor értelmes kérdést is kéne kiírni, minden információval telve, pl. hogy miért is vagy boldogtalan, beszéltél-e ezzel kapcsolatban a pároddal, de semmi változást nem tapasztalsz..stb..stb..stb.

Mi meg az okokra vagyunk kíváncsiak.


De ha tényleg megcsaltak téged, akkor nem tudom, hogy még mire vársz?

2018. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a 4-es, engem csaltak meg, de ezt csak utólag tudtam meg, amikor szakítottam vele, akkor közölte velem. A lényeg és a döntésem oka az volt, hogy elhidegültünk és már csak az egyikünknek volt fontos a kapcsolatunk. A megcsalás is ennek a következménye volt.
2018. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!