Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Na ki a pénz éhes gondolkodású...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ki a pénz éhes gondolkodású? Többi lent.

Figyelt kérdés

30éves nő vagyok, az én lakásomba költözött albérletből az élettársam, én nem hiszek a közös kasszában, de ő meg nem hisz a különben, azzal jött gyakran hogy ő engem helyezett gyakran maga elé, aha a cselekmények mást mondanak mindig a gyors kajákra, és édességekre ment el sok pénz, sose közös élményekre, arra mindig volt kifogás miért ne pl fáradt, nem tellik rá ( de 5-10 ezer forintos gyors kajára tellett) és mindig ki volt magyarázva miért ne volt hogy azzal jött mert most össze vesztünk és haragosan nem akar menni sehova ( igen azon hogy ma se akar sehova menni hanem csak az unalom és a 4fal van) ha elromlik valami a lakásban azzal jön az enyém csináltassam meg én, egyszer én csináltattam meg egy dolgot, egyszer ő akkor meg verte a mellétt hogy ő milyen jó ember mert nem lett volna kötelesége mert nem az ő lakása amikor albérletben lakott a főbérlő csinálta meg stb mondtam nekem nem fizet lakbért szóval most minek beszél így, ha kérek anyukámtól pénzt könyvre,ruhára sérelmezi miért nem a lakásra költöm mért magamra, mert ez fáj neki címszó ha be válalok takarítást az se esik jól ha azt is magamra költöm, holott én válaltam be én dolgoztam meg érte szóval nem értem mit fáj az neki.

Jah meg azt is sérelmezte hogy mikor le járt az upc csomagom milyet kötöttem hogy miért nem a legolcsobbat kötöttem meg, mondtam neki mert abban nem voltak azok a csatornák amiket szeretek, és ha már ugyis mindig othon kell lenni azt szeretném nézni ami érdekel, akkor meg fizessem csak én mert ő nem akarta azt a csomagot jött ezzel.


Csak azt nem értem az előző nővel, mért bánt másképpen vagy azt meg védték és nem mert így bánni mint velem? Engem meg senki se véd meg és ezért bánik velem így? Mert az előző nő műkörömtől kezdve szoláriumig, és még ruha gyüjtögető is volt, és folyton mehetnéke volt és őt sose pénz éhesezte le mint ahogyan velem teszi pedig nekem nincs semmi mű rajtam. És ezt a hatalmas ég és föld dolgot nem értem velem ezeket mért engedi meg magának.


2020. aug. 11. 08:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Erről már tettél ki kérdést ma, vagy tegnap. Miért itt panaszkodsz, miért nem dobod ki?
2020. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%

A varázslás ki tudja fordítani az embereket az emberi mivoltjukból és azt teszik amit a másik akar. Ez egy technika.


Szakítsd meg a varázslását a másik nőnek, és egyből felébred, és nem fogja érteni, hogy tudott megtenni bizonyos dolgokat, és úgy fogja magát szégyenli, hogy még és nem győzi jóvá tenni neked a sérelmeket amikor eszénél van.

2020. aug. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ergo belém sose volt szerelmes csak hozzám kötözött az albérletéből és csak egy bú felejtő voltam mindigis szerintetek?
2020. aug. 11. 09:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Ez még mindig nem közös kassza, hanem a másik fél kihasználása.

2. A pasid egy manipulatív szemét.

3. Ez a pasi kuka.

2020. aug. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy igazat adunk neked, még nem leszel jobb helyzetben. Koncentrálj a megoldásra és dobd ki.
2020. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
3 Szakítsd meg a másik nő varázslását, és megkapod azt az embert aki neked kell.
2020. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell senkinek "megvédeni", kettőtökön kívül másnak semmi köze az ügyeitekhez. Neked kell a sarkadra állni és kőkeményen megmondani a pasinak, hogy vagy befogja és befejezi a pénztárcádban való kotorászást, vagy mehet a pitsába (én inkább az utóbbit javaslom).
2020. aug. 11. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Milyen varázsra gondolsz válaszoló aki ezt tanácsolja és bennem mért nem lát olyat?


És meg védeni azért kéne mert ilyen emberhez én kevésnek érzem magam.

Mert mindent kimagyaráz és hárit.

2020. aug. 11. 09:57
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Most én is sírjak hogy a 10ezer forintos jegyeknél barátnőm hozzám vágott 1000ft-ot hogy kisegítsen? :D
2020. aug. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
30 éves vagy, ha esetleg családban gondolkodsz, egy ilyen szarrágó megfelelne apának? Kérdezd meg, hogy az albérletben jobban kijött e, mert te jobban éltél, amíg ő albérletben lakott és lehet jobb lenne, ha visszamenne oda. Ne izgulj, hamar elgondolkodna. A te pénzed pedig költsd magadra, ha ő ilyen pitiáner összegeket nem képes fizetni, mint nagyobb csomag akkor fisse egyedül az albérletét, rezsit, kaját, biztos jobban jön ki. Pont a legjobb éveidet éled, ne horgonyozz le egy ilyen unalmas, fukar pasi mellett. Hidd el, találsz jobbat, aki megbecsül.
2020. aug. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!