Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy vegán mellett a párkapcsolatban a másik fél is vegán lesz? Te lemondanál a párod miatt az állati eredetű ételekről?

Figyelt kérdés

a barátnőm vegán. egyébként sose próbált megtéríteni vagy ilyesmi. finom kajákat főz, amikről eddig azt se tudtam h léteznek. egyre kevesebb húst meg tejterméket eszek, pedig régen húst ettem hússal, mostmár nem is hiányzik annyira.

eljátszottam a gondolattal h én is teljesen áttérek a vegán életmódra. vannak még mások is akiknél ez történt?

esetleg van aki a párja kedvéért mondott le, tehát ő kérte?


2020. szept. 4. 13:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
79%

Én nem ismerek ilyet, és soha nem mondanék le se a húsokról, se az egyéb állati eredetű élelmiszerekről senki kedvéért. A férjem se mondana le ezekről. De ha valamelyikünk vega , vagy vegán lenne, akkor se próbálná megtéríteni a másikat. Egy pár vagyunk, de saját igényeink vannak.

Kettőnk közül én vagyok az aki életmódot váltott másfél éve, és betegség miatt életem végéig fix diétán kell élnem. Ha ebből még az állati cuccok is kiesnek, szerintem megbolondulnék vagy éhenhalnék kb. Növényi étrenden nem tudnék elég energiát bevinni, mivel mellette ch anyagcsere betegség miatt elég alacsony szinten kell tartanom a szénhidrát bevitelemet.

2020. szept. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!