Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha hisztis a parotok ti attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztis a parotok ti attol meg osszekoltoznetek vele?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 07:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Biztos, hogy nem. Az őrületbe kergetne, ilyen emberrel alapból nem kezdek.
2020. szept. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer megtettem, majdnem ráment az idegrendszerem
2020. szept. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Ha leszokik a hisztiről mielőtt még összeköltözünk, akkor talán. Egyébként utálom az ilyen embereket.
2020. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nem bírom a hisztit.

N

2020. szept. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem akarok többé gyerekekkel összejönni. Az én társam foglalkozzon magával.
2020. szept. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem is lenne a párom.
2020. szept. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem egy hisztis vénlányt.

Semmi nem volt jó neki. És semmihez nem értett a másik lecseszésén kívül...

Ami azt illeti a konyhában semmit nem tudott csinálni a mikróban való ételmelegítésen kívül.

A hálószobában meg... Nos ott sem az elgondolásaim szerint járt el.

És egyáltalán hogy gondolhatok én "arra" bárhol és bármikor is.


Én nem vagyok egy verekedős típus, de ha összeköltöztünk volna, akkor elég hamar kihozta volna belőlem az állatot.

2020. szept. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ki tudnám röhögni a hisztijeit, és amúgy aranyos lenne, akkor igen, ha idegesítene, akkor nem is járnánk, ez egyértelmű.
2020. szept. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%
Senki sem tökéletes. Belőlem pl hiányzik az összes hiba. :-)) Mindazonáltal a hiszti olyan tulajdonság, amit akkor sem nézek el, ha nem élünk együtt.
2020. szept. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Senki sem tökéletes. Belőlem pl. hiányzik az összes hiba." (idézet az előzőből)


A feleségem is ezt gondolja magáról. Tetézve azzal, hogy órákon át képes locsogni a semmiről. Na nem velem, hanem a szomszédasszonyokkal. Én meg állandóan megkapom, hogy velem még beszélgetni sem lehet.

Egyébként nagyon aranyos, szexi, kitűnően főz, gondoskodó típus, és jó az ágyban. Sohasem fáj a feje, akár reggel, akár munkából hazaérve, és este is vevő a szexre. Külön izgalmas benne, hogy minden alkalommal sok orgazmusra képes, néha alig tud magáról úgy élvezi újra meg újra. Kell ennél több egy férfinek?

Én meg baromi türelmes vagyok. És azt csinálom mindig, amit akarok, nem hagyom magam a hisztijétől befolyásolni. Van néha veszekedés, mint minden házasságban, de azért jól megvagyunk már sok-sok éve. Még mindig tart a szerelem.

2020. szept. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!