Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha hisztis a parotok ti attol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hisztis a parotok ti attol meg osszekoltoznetek vele?

Figyelt kérdés
2020. szept. 6. 07:09
1 2
 11/16 Llcccp válasza:
100%

Ha nem bírod elviselni akkor ne tedd. Van aki jól viseli a hisztis nőket, de ha nem akkor ne nehezítsd az életed :D

Összeköltözés után csak nehezebb lesz vele :)

2020. szept. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
82%

"órákon át képes locsogni a semmiről. Na nem velem, hanem a szomszédasszonyokkal."

Ismerős dolog. És 1 perccel azután, hogy abbahagyja a trécselést, elhívja telefonon, mert valamit elfelejtettek megbeszélni.


De nincs ezzel gond. A nőknek evolúciós okokból sokkal fejlettebb a beszédkészségük, és velünk pasikkal ezt nem élhetik meg, hiszen mi meg csak akkor beszélünk, ha tényleg van mit mondanunk. De még akkor is ötször meggondoljuk.

2020. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
*felhívja
2020. szept. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Én sajnos belesétáltam ebbe a csapdába,de sajnos csak házasság után derült ki. Válás lett a vége, de addig igencsak megkeserítette az életem. Tehát szerintem ne, de a döntés a Te kezedben hogy vállalod vagy nem a kockázatot.
2020. szept. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
60%

Ha az összeköltözés kérdésére nem egyértelmű igen a válasz akkor egyáltalán miért vagy együtt a pároddal? Ezek szerint a közös jövő képét is elképzelhetetlennek látod.

Nincs azzal baj, ha te nem tolerálod a hisztit, de ha ennyire zavar akkor összeköltözéstől függetlenül inkább térjetek külön útra.

2020. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ez a legnagyobb problémád? Szereted azt a nőt egyáltalán? Egy embernek 1.000 tulajdonsága van. Abban van jó is és kevésbé jó.

Szereted vagy nem szereted? Ez a kérdés.

Amúgy megbízható? házias? gondoskodó? jó vele a szex? Ott van amikor szükséged van rá? Társat keresel ember.

2020. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!