Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csajok! Ha választanotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha választanotok kellene férjet eme 4 ember közül melyiket fogadnátok el?

Figyelt kérdés

A Egy ókonzervatív mélyen vallásos, bigott férj aki úgy vélekedne a nőkről mint a 19.században. Gyerekeket is akarna. Viszont sikeres lenne, mélyen hűséges és szerető férj lenne.


B Egy kőgazdag sugardaddy, aki úgy tekintene rátok mint egy szolgáltatásra. Elvárná hogy kérésre szexeljetek, de borzasztó lenne az ágyban, és még azt is elvárná hogy csak vele szeretkezz. Vagyonából adódóan viszont nagyon jól tartana el benneteket és tejben vajban fürödnél.


C Egy irányításmániás pszichopata akinek tényleg minden szavára hallgatnod kellene és minden cselekedetedet előbb vele kellene egyeztetni. Hétköznapokban viszont normálisan viselkedne veletek és alapvetően nektek csak jót akarna az életben. Arra bátorítana hogy legyen sikeres karriered, és nem várna el gyereket, ő lenne az ágyban a legjobb mindközül.


D Egy drogos alkoholista megbízhatatlan senkiházi aki nem foglalkozna igazán veletek. Viszont tényleg nem érdekelné őt hogy mit csinálnál vagyis ha hűtlenek lennétek, az sem.


Melyiket választanátok?


2020. szept. 11. 22:06
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is hívő vagyok, de az A-nál ott bukik meg a dolog, hogyha annyira mélyen vallásos, akkor tudná, hogy a házasság a kölcsönös tiszteleten és szereteten alapszik. Ez nem vallásos, maximum szektás.

Szóval a felsoroltak közül egyik sem, nyilván.

Nem kötelező a házasság, ha csak ilyen férfiak lennének, akkor inkább egyedül élnék.

2020. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
D Inni én is szeretek, mellette meg kereshetnék mást.
2020. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

D,pont nekem való :D

37N

2020. szept. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
A 🤔 de lehet inkább a C szerintem
2020. szept. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!