Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Betelt a pohár. Mit csináljak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betelt a pohár. Mit csináljak ezzel a problémával?

Figyelt kérdés

Boldog házasságban élünk párommal 14 éve.

Van két gyermekünk is az egyik 12 éves a másik 13.

Igen ahogy megismerkedtünk egyből össze költöztünk, összeházasodtunk, Baba projekt stb..

De most nem ez a lényeg..

A férjem kezd az idegeimre menni, olyan dolgokat csinál ami engem teljesen padlóra küld.

Haza ér munkából este 7-8ra(a gyerekek általában ilyenkor mennek fürdeni) és végig b@ssza az egész házat a munkavédelmi bakancsával, mert neki azonnal pisilnie kell. A bejárati ajtótól a wc ig van egy pár szőnyeg itt-ott, az sem zavarja..

A wc és a fürdőkád sajnos közel van egymáshoz, a gyerekek miatt szoktam letenni a kád elé csúszásgátló szőnyeget és arra is rátapos..

És ha ez mind nem lenne elég, úgy pisil hogy aztán a padlóra a csempére ráadásul még a wc papírra is ráfröcsög a pisi..

Ez gusztustalan és már nem bírom...

De persze kikötése, hogy mire haza ér rend legyen mindenhol.

Ja és a kézmosónál ha nem erősen zárjuk el a csapot csepeg elég szépen. Ezt jeleztem neki többször is, de ha nem is szóltam volna akkor is szembetűnik neki mivel elég sok a víz számlánk. Kitaláljátok ki nem zárja el a csapot? Hát persze hogy a drága férjem.. Ha ő megy ki utoljára este mosdóba akkor egész éjjel folyik a víz..

Mit kezdjek ezekkel? Már ültem le beszélni.. Nem sok értelme volt, azzal takarózik hogy hagyuk őt mert reggeltől estig dolgozik. Volt olyan is hogy minden használati tárgyra írtam egy kis cetlire hogy pl. Kipcsold ki, zárd el, húzd le.. Le se sz@rta..

És ez csak egy pici töredéke a napi f@szságainak, van még bőven..

Ja és ne gyertek olyan Dumákkal hogy előbb ki kellett volna ismerni mielőtt hozzá mentem meg stb..

Én 33/N

Ő 35



2020. szept. 16. 12:20
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanmár, nem ez a problémájuk. Kifulladt a kapcsolat, halálosan unják már egymást, kb az is baj, ha a másik lélegzik. Nézd meg, a kérdező milyen indulatosan ír a férjéről, a férj meg milyen szinten veszi semmibe a kérdezőt, kb. direkt bosszantja. Ilyen akkor van, ha már kölcsönösen tele van hócipőjük, nagyrészt kiszerettek egymásból. Ha nem így lenne, ilyen csip-csup dolgokat egy egyperces beszélgetéssel meg lehetne oldani.
2020. szept. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Prosztata gondjai is lehetnek (talán férfiaknál STRESSZ INKONTINENCIA TÜNETKÉNT jelentkezhetnek?!)


Van férfi klimax - lehet rá kapni különböző termékeket. (Prosztata gondokra urológus szakorvos, andrológus szakorvos.) FÁJDALMAS LEHET SZÁMÁRA A VIZELÉS IS!!!


Ui: azt is megértem, hogy A KORONAVÍRUS MIATT AGGÓDSZ! (A második hullám tényleg veszélyesnek tűnik.) Szüleitek/nagyszüleitek egészségi állapota mennyire van rendben?

2020. szept. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
45%

Családsegítő szolgálatot ajánlanám első körben PÁRBESZÉD szintű tanácsot kérni szociális munkástól.


Remélhetőleg nem lesz egyhamar válás a vége. (Talán nincs "harmadik fél" a kapcsolatban.) BÁR AZT SOSE LEHET ELŐRE TUDNI... a gyerekek TÉNYLEG NE SÉRÜLJENEK!!!

2020. szept. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!