Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen trükkökkel sikerül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen trükkökkel sikerül változtatásra bírni?

Figyelt kérdés
az ügyben hogy ne hagyjon mindent napokig elő vagy ott ahol ép lerakta. Hiába szóltam már..
2020. szept. 28. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmi, beletörődtem. Kerestem benne olyan tulajdonságokat, ami kompenzálja.
2020. szept. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Nem mindenki kényszerbeteg, hogy "úh, rendnek KELL lennie", sőt a többség nem az. De azért vannak (vagytok) bőven. És egyszerűbb lenne találnod magad mellé egy másik ilyen kényszerbeteget, mint erőszakkal ránevelned valakit erre a dologra.
2020. szept. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, nem kutya, felnőtt ember marad úgy.
2020. szept. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyennel. Látnád nálunk mi szokott lenni, hétfőn elővesz valamit a mütyürjeiből, két héttel később, még mindig pont ott van valahol a kupaca közepén, aztán gondol egyet, és az aljáról a két héttel ezelőtt letett tárgyat, egy határozott pontos mozdulattal előveszi. Pontosan tudja, hogy hová kell nyúlni.

Ez a zseni szint.

2020. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem azért mentem hozzá feleségül, hogy megváltoztassam, hanem mert feltétel nélkül szeretem őt.
2020. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
20%
Addig ott lenni mellette, nyaggatni, hogy tegye a cuccát, amíg meg nem teszi.
2020. szept. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!