Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek működhet egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet egy kapcsolat ha az egyik fél füvezik rendszeres jelleggel? Az mennyire igaz, hogy a fű a személyiséget is megváltoztatja?

Figyelt kérdés

Írogatok egy lánynak egy ideje, akiről tudom, hogy sokat szív (külföldön élek, és itt kvázi legális a dolog). Tényleg kedvelem a személyiségét, meg jól is néz ki, és magát a dolgot se ítélem el, viszont én nem akarok drogozni (nem is kért rá). Elsősorban az érdekelne, hogy ez szerintetek mennyire van hatással a viselkedésre, együttélésre? Azt olvastam, hogy ettől az emberek motiválatlanabbak, kissé egykedvűek lehetnek, és látok erre utaló jeleket...Szerintetek ez mennyire igaz? Működhet ez?


(Nem feleséget keresek, ahhoz fiatalok vagyunk, inkább középtávon partnert kintre, amíg nem jövök haza)



2020. szept. 29. 17:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
33%
folyamatosan rajta van XDDDD
2020. szept. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
66%

Sajnalom te is füvezni fogsz :(

Ismerös a szitu.

Lerantja mindenki magaval a masikat :(

Persze nem kér nem erölteti.ugy nem is lehetne

2020. okt. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
23%

Attól függ, mit jelent a rendszeresen. Én sokáig ódzkodtam ellene, de kipróbáltam és nem is olyan rossz. Nem vagyok már az a nagy tombolós, bulis fiatal, tini koromban kiéltem magam.

De mostmár úgy vagyok vele, hogy inkább mint a pia, mert ettől legalább még másnapos sem vagyok, csak alszom egy jót utána.

Na meg amennyit én ittam... :D szerintem havi pár cigivel semmi gond. Én sem vagyok motiválatlan, vannak terveim, céljaim, hobbijaim, barátnőim, párom, stb stb. És másnap ugyanúgy felkelek fél 5kor,bemegyek dolgozni és elvégzem a kötelességeim. Egyáltalán nem érzem, hogy bármennyivel is alul teljesítenék emiatt saját magamhoz képest.

Persze lehet mondani, hogy saját magamat fényezem, de nem így van. Én sem vagyok tökéletes, ahogy senki sem az. De nem vagyok ráfüggve, egyedül nem csinálom, stb. 1-2 hetente jó egy kis kikapcs a többiekkel, ennyi az egész.

Más meg hétvégente iszik pár pohár italt/bulizik. Azokat sem ítéli el senki.

De ezt neked kell eldontened, hogy belefer-e számodra vagy sem, nem a gyakori népének.


Üdv : egy "drogos" :D

2020. okt. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Én végignéztem egy ilyennek a leépülését, szerencsére csak ismerős. Az egy dolog hogy a bőre kb 20 évvel idősebbnek mutatja, de egy kedves fiatal emberből egy veszekedős, nehézfejű, szinte mindig rossz kedvű, elviselhetetlen alakot csinált. Kellett hozzá pár év, de nem olyan sok.

Más ismerősről is tudok, aki eltorzult, de ez akiről írok, őt elég jól ismerem sok sok éve, végignéztem ezt kvázi, és nagyon sajnálatosnak tartom a változást ami benne végbement.

2020. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg azt, milyen a viselkedése, amikor nem tud hozzá jutni pár napig, vagy hétig.

Nekem vannak ilyen kollégáim. Lakótársam is volt ilyen. Párnak tuti nem kelle ilyen ember. Más mint egy alkesz, de nem igazán jobb. Az más, ha 2-3 havonta így ereszti ki gőzt valaki. De rendszeresebben.... Eleve nagyobb a pénzkiadás is.

Mindenesetre mindíg külön kasszán legyetek!

2020. okt. 8. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

a párom napi szinten füvezik 3 éve vagyunk együtt , de nekem eszembe sem jutna beleszívni, szóval 11-es tévedsz.

Irodában dolgozik, diplomás, jó munkahellyel rendelkezik, a családja is mind diplomás. (főorvosnő volt a nagymama, vezetői beoszt. anyuka, nagypapa szintén Dr. , apuka tanár stb stb...)

A párom mégis napi szinten füvezik , mert az egyetemen rákattant.

Állandó konfliktusforrás ez köztünk, szóval gondold meg kedves kérdező....

Mi már másfél éve a babaprojektbe is belekezdtünk, de folyton csak egyre dühösebb leszek, hogy nem jön össze és sokszor titokban őt hibáztatom a lelkem mélyén, mert tudom, hogy én mindent megteszek , egészségesen táplálkozom, mozgok, nem dohányzom stb stb, viszont tény, hogy a spermavizsgálat eredménye szerint nemhogy rossz, hanem még átlagon felüli lett a spermaképe.

Elvileg nincs akadálya a teherbeesésnek, viszont én mégis sokszor erre is fogom, hogy talán azért nem jön össze, mert nem érzem magam biztonságban mellette, mert nem érzem őt igazán férfinak amiatt a gyerekes függősége miatt...

ráadásul ez együtt jár egy motiválatlansággal, egész nap csak játszanak a haverjaival, elvan egész nap mint a befőtt, füvezget, játszik, szórakozik....

Még a jogosítványt is nekem kell megcsinálnom, amúgy ki tudja lehet ezért sem akar mert akkor nem tudna szívni...

(úúh durva azért, mert most hogy ezt leírtam , most jutott eszembe , hogy lehet nem is a lustasága a baj, hanem ez....)

Na mindegy ...lényeg a lényeg, hogy nagyon szeretem a páromat és nagyon jó természete van alapból, de tulajdonképpen ha a belegondolok, nem is igazán tudom, hogy milyen ő valójában amikor nem szív , merthogy minden nap szív...

Sokszor elgondolkozom rajta, hogy ha véletlen teherbe esek és ez az életvitele így marad, akkor előbb-utóbb szétválnak útjaink...

Most persze folyton hiteget, hogy majd le fog szokni, majd megcsinálja a jogsit ha gyerek lesz, de valamiért ezt nehezen tudom elhinni.

Ok tudom, most majd az jön hogy hagyjam el...kösz...nem olyan egyszerű, ha már szeretsz valakit és ha amúgy meg sok minden másban passzoltok, és főleg ha 5-6 évig egyedül voltál előtte úgy, hogy rengeteg férfival voltál körülvéve és mindegyiknek volt valami hülyesége egy , kettő meg senkivel nem alakult ki kémia...

Szóval ha most elhagynám, akkor megtehetném azt is, hogy mivel időm már nem nagyon engedi hogy az igazira várjak ezért összejöhetnék valakivel, aki "jó ember" , nem cigizik, nem iszik stb stb, viszont mellette semmi kémia nem lenne, ami megint nem tenne jót a gyermekáldás sikerének...

na szóval ez egy ilyen hülye helyzet... szóval kedves kérdező, én azt tanácsolom, hogy ha belemész, akkor úgy menj bele, hogy az a nő nem mostanában fog leszokni, sőt...az is lehetséges, hogy soha nem fog leszokni.

Ha ezzel fogsz tudni együtt élni, akkor engedd közel magadhoz, de ha nem, akkor már most szüntesd meg vele a kapcsolatot.

Bár látom írtad is , hogy nem feleséget keresel, de ugye te sem gondolod komolyabb , hogy az ember hosszabb távon fenn tud tartani így egy kapcsolatot, hogy érzelmileg nem mászik bele jobban....

De te tudod...

2020. dec. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!