Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatk hogy szokott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatk hogy szokott lenni a szex? Arra vagyok kíváncsi akik már régtol együtt élnek vagy már gyerek is van

Figyelt kérdés
És hányszor van egy héten?

2020. szept. 30. 22:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
72%

Egy hónapban kb 2-4 alkalom, ahogy összejön. Megbeszéljül előre a feleségemmel, hogy ma szexi nap lesz, és úgy alakítjuk a napirendet és a gyerekek napirendjét is, hogy tudjunk szeretkezni.

Mondjuk a gyerekek jelenleg kicsik ahhoz (21 és 6 hónaposak hogy le lehessen passzsolni őket valakinek. Később talán lehet majd nagyobb orgiaidószakokat beiktatni...

2020. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Ahogy éppen hangulatunk van, de ha a pozitúrákra vagy kíváncsi váltogatni szoktuk 1 aktuson belül is. Hetente 2-3 alkalommal, 17 éve vagyunk együtt.
2020. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
24%
Nálunk jó ritka :( kb kéthetene egyszer. Miután elaltattam a kicsit, és ha férjem még nem aludt be, akkor ő elkezd simogatni melleimet nyomkodni, meg ujjazni, utána belenyomja a számba a f#aszt, kicsit szopok, utána mondja, hogy álljak be a szokásosba, én beállok kutyába, ő beteszi, lök párat. És ennyi. Ha szerencsém van, a csiklómat dörzsölve én is elélvezek.
2020. szept. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
79%
Heti 3-4 alkalom. Laza szexnek van tervezve de àltalàban bevadul, előkerülnek a kütyük is a vègère. Kb 1 óra a teljes, ebből aktus 15-25 perc. A pasim 48 èn 35
2020. szept. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
Heti 2-3 alkalom, miután a gyerekek elaludtak, néha hétvégén alvásidőben, ha nincs olyan munka a kertben, amiben zavarnának a gyerekek. Egy szemvillanásból tudjuk, ha a másik tervez valamit estére, de spontán jó éjt pusziból kialakuló gyors menetek is vannak szép számmal. Ha nyugi van, elvagyunk 2-3 órát is, ha késő van, vagy beteg valamelyik gyerkőc, akkor gyorsabban lezavarjuk. 23 éve vagyunk együtt, 4 kicsi gyerekünk van.
2020. okt. 1. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
3. Részvétem. Szar lehet egy ilyen palival.
2020. okt. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%

Heti 2-3 alkalom. Valamikor a konyhában hátulról, kb 5 perc. Van mikor az ágyban 25-30 perc. A nap bármely szakaszában.

30 éve együtt.

2020. okt. 1. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi régóta együtt vagyunk (28 év) három gyerek is van és igazából lassan már nincs is szex, utoljára augusztusban volt, előtte is négy hónapig semmi. Én jól megvagyok nélküle, párom már kevésbé. 47F
2020. okt. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%

6 éve vagyunk házasok, 3 éves a kisfiunk. Horribile dictu: velünk alszik.

Szóval a közös ágyban semmi se, csak alvás.

Azon kívül meg szinte bárhol, bármikor. Alvás időben, ovi időben, este, hajnalban előbb kelünk egy kicsit, vagy ha épp egyszer-egyszer a nagyi vigyáz rá. Konyhában, fürdőben, nappaliban, kertben, kocsiban, parkban, vízparton, mikor hol.

Van, hogy heti 7 nap, máskor úgy alakul, hogy heti 1. Átlagnak a heti 2-3 alkalmat írnám. Ebből egy jó hosszú, ráérős, a többi meg egy gyors menet, mikor ki tudjuk használni az alkalmat.

2020. okt. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
30%
Havi egy, nem nagy szám, unalmas, orgazmus mentes mindkettőnk számára. Minden tabu, egy póz, a rászánt idő 5, maximum 10 perc. Ennek letelte után vége. 19 év házasság, egy gyerek. 46f.
2020. okt. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!