Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nálatk hogy szokott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatk hogy szokott lenni a szex? Arra vagyok kíváncsi akik már régtol együtt élnek vagy már gyerek is van

Figyelt kérdés
És hányszor van egy héten?

2020. szept. 30. 22:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
20%

Másfél éves a fiunk, köztünk alszik 🤦‍♀️

5éve vagyunk együtt.

Nálunk vagy reggel, mielött férjem munkába megy és a gyerek még alszik, ez általában villámmenet, vagy este miután elaludt a fiunk.

Az ágyban így ugye nem lehet, így kb bárhol máshol a lakásban.

Nálunk nekem az éjszakázások miatt, férjemnek pedig a sok munka miatt ilyen átlag heti 1

2020. okt. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
30%

11 éve vagyunk együtt, 7 év házasság, 2 gyerek (5 és nemsokára 2 évesek). Heti 3-4 szex van, nálunk sem a hálóban, mert a kicsi velünk alszik még az éjjeli szoptatás miatt. Este letesszük őket aludni, aztán mi még 2-3 órát fent vagyunk. Nekünk kifejezetten élénk és kreatív a szexuális életünk, sokszor próbálunk ki újdonságokat, hosszú az előjáték (kölcsönösen), mindketten nagyon élvezzük. Szerintem nekünk most jobb, mint valaha.

32N, 31F

2020. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én a 3-as válaszoló vagyok. Írnál, akár privátban részleteket? Ezt kifejtenéd?

"Nekünk kifejezetten élénk és kreatív a szexuális életünk, sokszor próbálunk ki újdonságokat, hosszú az előjáték (kölcsönösen)..."

2020. okt. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Bocs, de mit nem értesz ezen?
2020. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Mondjuk én sem értem ezt: "Nekünk kifejezetten élénk és kreatív a szexuális életünk, sokszor próbálunk ki újdonságokat, hosszú az előjáték (kölcsönösen)..."


Este leteszitek a gyerekeket, majd még 3 órán keresztül mit lehet csinálni??? Milyen kreatív dolgokat? Lenne egy személyes kérdésem is. Milyen magasak és súllyúak vagytok? Van egy megfigyelésekből származó elméletem, és ezért kifejezetten érdekelne!

2020. okt. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Nem 3 órán át szexelünk minden nap, csak miután letettük a gyerekeket, annyi időnk van akármire. Többek közt szexre is. Ezzel arra utaltam, hogy így van időnk rendszeresen szexelni annak ellenére, hogy van két gyerek, és az egyik velünk alszik, ennyi. Kreatív szexuális élet = nem mindig ugyanaz a megszokott forgatókönyv, változatos a dolog, illetve időnként kipróbálunk új dolgokat is, mostanában főleg. Nem pörögtünk mindig ennyire, az utóbbi másfél év ilyen, azért írtam, hogy szerintem most jobb, mint bármikor (bár panaszra sosem volt okunk).

15-nek: én 156 cm 50 kg vagyok, a férjem 180 cm 72 kg. De ennek mi köze amúgy a témához?

2020. okt. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!