Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha 35 év körüli, családcentrik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 35 év körüli, családcentrikus nők lennétek, megállapodnátok egy olyan férfi mellett, akit nem szerettek, de legalább családotok lesz általa? Vagy inkább maradnátok magányosok?

Figyelt kérdés

Ha adott egy nő, akinek minden álma a család es gyerekek, ennek ellenére nem találta meg az igazit, viszont van egy férfi, akibe ugyan nem szerelmes, nincs is semmi különleges kapcsolat közöttük (pl barátság), viszont könnyű “préda”, bevállalja az apaságot.

A családot inkabb a nő (es az ő családja tartja el), a férfinek néha van alkalmi munkaja, de nem számottevő.

Ilyen esetben ti bevállalnátok a családalapitást, vagy esetlegesen egyedül maradnátok inkább ( kifutnátok az időből)?


2020. okt. 3. 19:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Aha
2020. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
ha eljutott eddig a pontig, sztem már mindent megprobált.
2020. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
45%
Alkalmi munkással semmiképp. Ha tehetős és azért inkább szimpatikus mint nem, akkor esèlyes.
2020. okt. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
87%

a házasok több, mint fele elválik és nem túl szépen. kvázi meggyülölik egymást. és ezek jobb esetben szerelmi házasságok. Szerinted müködne a dolog szeretet nélkül? Mikor egy gyerek is épp eléggé kikésziti az embert, nemhogy egy élősködő here, akit még cipelhetsz is a hátadon ? A gyereknek jot tenne, ha a köztetek lévő feszkóban nőne fel?

Először Te készülnél ki.

Aztán a gyerek.

Végül elválnál.

2020. okt. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
87%

Nem. Amúgy nem vagyok az a pillangók a hasban, meg rózsaszín köd típus. De legalább érezzem jól magam a férfival, bízzak benne, számíthassak rá. Egy olyan emberrel, akinél a legnagyobb pozitívum, hogy csinál nekem gyereket, emellett meg munkakerülő is, nem lennék együtt.

Örökbefogadással próbálkoznék inkább.

2020. okt. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem. Gyereket akarok,nem egy gyereket meg egy nagykorú csecsemőt. Egyedül viszont szívesen nevelnék gyereket, ha érted, mire gondolok 😉(Tudom, így is kapom majd a pirosokat, de azért azt leszögezném, hogy én se így terveztem, de a lepontozókkal majd visszatérhetünk a kérdésre, ha annyi idősek lesznek,mint én, és nem lesz gyerekük.)
2020. okt. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!