Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt.

Már az elején össze költöztünk ami lehet, hogy nem volt valami jó ötlet.

Elég hamar elkezdtünk vitázni.

Mindenen.

Az elmúlt pár napban nem voltam a legjobb passzban és észre se vette annak tudta be, hogy nem érdekel engem, nem akarok vele foglalkozni.

Kérdeztem tőle, hogy szerinte meddig mehet ez így, hogy folyton megy a vita és úgy gondolja ez egészséges számunkra mire azt kérdezte van-e valakim.

Soha sem adtam neki okot, hogy ilyen még csak megforduljon a fejében. Mondtam neki, hogy szeretem és ennek a kapcsolatnak csak akkor van vége ha ő szeretné ezt mire azzal jött, hogy ezt akarom kiprovokálni?

Egy 3 éves kapcsolatból ugrottam egy másikba de akkor is próbálom a maximumot kihozni.

Mondtam neki, hogy időre van szükségem mire ő azzal jön, hogy sosem gondolta volna, hogy hátat fordítok neki és ha elmegyek vissza se jöjjek..

Próbáltam megbeszélni, kértem bocsánatot, bújtam hozzá de mind hiába.

Mit tegyek? 20/L


2020. okt. 7. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
El kell búcsúzni egymástól, láthatóan nem tudtok együtt élni.
2020. okt. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Van egy exem, eléggé hasonló szituban voltunk. Szerintem felesleges benne maradni egy olyan kapcsolatban, amiben sokkal több a rossz, mint a jó.


Nem egyszerű lezárni, de hosszútávon kifizetődik!


Hajrá! :)


22L

2020. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kihűlt a kapcsolatotok, méghozzá elég gyorsan - ezért vannak a viták. Ha már nem szeretsz valakit akkor minden apróság hatalmasnak tűnik, akit szeretsz azt sokkal jobban megérted, elviseled (ez rá is értendő). Költözzetek szét, ha fél év után már ez felmerül akkor ennek a kapcsolatnak semmi értelme. Ez van és legközelebb ne 2 hét után bútorozz össze valakivel, csak miután egy kicsit jobban megismertétek egymást. Ne ugrándozz kapcsolatból, kapcsolatba.
2020. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!