Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit költesz a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz a feleséged szépségére ? Pont számolgattam. Heti 2 konditerem 7500 / alkalom mert magán edzozik 60e Ft. Heti 3 valami melegben teker valami szobabicajt 3500ft x3x4 = 42000. Szeret enni, igy hogy ne hozzon serrano sonkát nassol

Figyelt kérdés

3 adag / nap 1340x3x30= 120e Ft

Ez idáig több mint 220e Ft erre jön a jutub celebek kajai az még egy 100as kb. 320e ft.havonta.


Most melleket akar, meg is beszélte egy dokival novemberre 1.1millio forint.


A ruhákat etc nem tudom, de ugye nem dolgozik mert akkor nem tudna szép lenni.


Én kicsit sokallom tekintve azt, hogy az utcán naponta sok sok szebb nőt látok, azokat el se tudom képzelni mennyibol lehet üzemeltetni.


2020. okt. 7. 21:16
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a nap több i részében, mint más...
2020. okt. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
77%

Minek dolgozzon???


Ha jól értem bőven van pénzük, nem szorulnak rá, és mindenki boldog csak a kérdező kicsit kevesli az eredményeket :D

2020. okt. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
Azért az durva ha egész nap szépítkezni kell, hogy kinézzen valahogy. 😄
2020. okt. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:

Akkor anyukáját látogatja vagy most az új divat hogy mossa barátnője családjának a ruháit.


Erről pont akartam kérdést írni mert nem tudom hogy nekem fura e az, hogy valaki sajnálja a pénzt mosógépre és ismeroshoz hordja a ruháit miközben idén vettek 2 db vadonat új mercedest szalonban.

Számomra értelmezhetetlen ez a szitu amikor megjelennek két merci el a csomagtartóban par adag szaros gatyaval :):):)


Szóval nincs idő.

2020. okt. 7. 21:54
 25/45 anonim ***** válasza:
100%

Én 16.30-ra járok a nagy lanyért, 16.45-re a kisebbért. Napi szinten egy órát töltök utazással és 8 órában dolgozom. Mégis van időm elmenni minden 2. Este futni, fodrászhoz meg ahová akarok tehát nem vagyok sem elhanyagolt sem pedig csúnya, kifejezetten jó nőnek tartanak...

Szóval mi az hogy ha dolgozik nem tudna szép lenni??? Téged átvernek barátom :)

Ha meg van pénzetek és nem kell hogy dolgozzon akkor meg ne számolgasd mennyit költ magára. Most vagy kitartod vagy nem.

2020. okt. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:

25: nem azt mondtam hogy kell az, hogy dolgozzon, megoldom ügyes vagyok.


Csak mint írtam, most volt időm és néha gondolkodom, és nem érzem azt hogy a költség oldalon felmerülő tételek az eredmény oldallal arányban állnának.

2020. okt. 7. 22:01
 27/45 anonim ***** válasza:
100%

Ez a mosás dolog nagyon jó :D


Valójában semmi különbség aközött, hogy ők sajnálják mosógépre a pénzt meg aközött, amikor te sajnálod pl. a személyi edzőre. Mindkettő tök jogos és egyben tök jogtalan is.

2020. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
21%
Én a barátnőm szépségére semmit, mert természetes szépség hála istennek, nincs szüksége kezelésekre. Ilyesmikre, hogy köröm, kozmetikus ő szokott költeni. Viszont luxus holmikra annál többet fizetek neki, chanel, vuitton, gucci, versace, bottega, saint laurent stb. cuccok. Ezeket tőlem kapja. Illetve külföldi nyaralásokba szokott beleadni egy keveset, bár sosem kérem. Ő meg megszokott lepni wellness hétvégével.
2020. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
40%
A 28as barátnőjét imádnám :) én is ilyen vagyok :)
2020. okt. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
100%
Hála a gyakorikerdesek.hu-nak, egy rövid időre ismét kiszakadtam a tér-idő kontinuumból és bepillantást nyertem egy párhuzamos dimenzióba.
2020. okt. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!