Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit költesz a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz a feleséged szépségére ? Pont számolgattam. Heti 2 konditerem 7500 / alkalom mert magán edzozik 60e Ft. Heti 3 valami melegben teker valami szobabicajt 3500ft x3x4 = 42000. Szeret enni, igy hogy ne hozzon serrano sonkát nassol

Figyelt kérdés

3 adag / nap 1340x3x30= 120e Ft

Ez idáig több mint 220e Ft erre jön a jutub celebek kajai az még egy 100as kb. 320e ft.havonta.


Most melleket akar, meg is beszélte egy dokival novemberre 1.1millio forint.


A ruhákat etc nem tudom, de ugye nem dolgozik mert akkor nem tudna szép lenni.


Én kicsit sokallom tekintve azt, hogy az utcán naponta sok sok szebb nőt látok, azokat el se tudom képzelni mennyibol lehet üzemeltetni.


2020. okt. 7. 21:16
1 2 3 4 5
 41/45 A kérdező kommentje:

39: hát most bevallom felizgattal a combos elvarasos velemenyeddel. Délben olvastam de annyira nem fogalmaztam meg magamban az elvárásokat és kritikákat hogy nem is tudtam rá válaszolni. De estére összeszedtem mindent ami miatt soha nem szóltam de lehetne jobb.


Comb: sokkal vastagabb mint az enyém. Nem zavar de hát hogy mondjam lett combja.


Felkar zsír: ez az integető nagymama stilus, lotyog az egész, néha észrevettem mert van neki de kb 2 másodperc múlva nem is érdekelt, de szerintem sok férfi kibukna rajta.


Narancsbőr és stria: az egész combja ilyen, O panaszkodik miatta engem nem érdekel de arra emlékszem amikor szólt a strandon és odafigyeltem akkor feltűnt hogy hát igen, neki aztán az van és nem igazán láttam a strandon durvábbat. Néha volt de jó helyezést ér el


Mellék: azért támogatom mert tudom hogy neked elvárás, de mindenki a feszes kemény melleket szajkózza. Engem nem érdekel ha lóg az se, mert nincs ilyen elvarasom de a doki is megmondta neki hogy fel is kell varratni mert nagyon durva. Ritkán látok olyan nőt , de tán már más is látott akinek nincs sok melle (kb 5cmt áll ki) de az úgy lóg hogy melltartó nélkül kb a konyekhajlatnal van ez a dudor nem a mellkasnal.

Képzeld, nem tettem szóvá neki, O akarta rendberakatni.


A kérdésem ilyenkor az, hogy komolyan olyan extrém elvárásom lenne ? Mert azt írtad, és nem tudom hogy melyik elvarasom extrém ha én ezeken nem problemaztam.


Tényleg nem tudom.

2020. okt. 8. 20:14
 42/45 A kérdező kommentje:
Elirasokert sorry
2020. okt. 8. 20:15
 43/45 anonim ***** válasza:

Nemtom nekem szól vagy a másik válaszolónak, sőt inkább neki, mert ő spórol. Nekem sincs műköröm csak géllakk.


Az otthoni szemöldökszedés rémálom :) sokkal szebb, ha olyan csinálja, aki ért hozzá.

na meg az egy nagyon olcsó beavatkozás. Nem ez a része az, ami szerintem sokak pénztárcáját megterheli. A gyantázás sokkal többe kerül.

2020. okt. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Nekem is az otthoni szemöldökszedés szúrt szemet. Néha kiszedem otthon, de csak a kiálló szálakat. Formára a kozmetikus szedi és tényleg nem egy drága dolog. Én mondjuk nem is emiatt tartom szükségesnek a kozmetikust, hanem az arckezelések miatt.
2020. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
Trollkodás, de ilyen akad az életben is. Azon gondolkozz el, ha ennyibe kerül, hogy ki is nézzen valahogy, akkor nem vagy balek? :)
2020. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!