Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyit költesz a feleséged...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit költesz a feleséged szépségére ? Pont számolgattam. Heti 2 konditerem 7500 / alkalom mert magán edzozik 60e Ft. Heti 3 valami melegben teker valami szobabicajt 3500ft x3x4 = 42000. Szeret enni, igy hogy ne hozzon serrano sonkát nassol

Figyelt kérdés

3 adag / nap 1340x3x30= 120e Ft

Ez idáig több mint 220e Ft erre jön a jutub celebek kajai az még egy 100as kb. 320e ft.havonta.


Most melleket akar, meg is beszélte egy dokival novemberre 1.1millio forint.


A ruhákat etc nem tudom, de ugye nem dolgozik mert akkor nem tudna szép lenni.


Én kicsit sokallom tekintve azt, hogy az utcán naponta sok sok szebb nőt látok, azokat el se tudom képzelni mennyibol lehet üzemeltetni.


2020. okt. 7. 21:16
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
82%
Ez semmi, a rendes férfiak havi minimum 2 milliót költenek az asszonyra. Lúzer vagy.
2020. okt. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
90%

Hát ezeknek tudatában rusnya lehetek mint a halál :))

Nem járok konditerembe, mert haza költöztem a vírus miatt az egyetemről vidékre, de amíg ott voltam is kb havonta max 2x, ha néztem arra fele.

A hajamat magamnak festem és vágom, a körmeim sajátok(hosszúak), a mozgás annyiban merül ki nálam hogy segítek falun 1-2x anyáméknak a gazdaságban.

Kajában meg csak annyira figyelek oda, hogy nem eszem liszteset, sok édességet, és nasit...

Még sem vagyok elhízva, feszes a bőröm, hosszú csillogó a hajam, és nőiesen öltözöm úgy is, hogy sok tavalyi meg tavaly előtti ruhát is hordok, és nem csak az aktuális trend szerint öltözöm.

De ha valaki csak úgy lehet szép, hogy magára annyit költ, mint amit leírtál, akkor én távol állok a szépségtől.

Havonta 10.000 huf kb

2020. okt. 7. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
84%

Nem mertem eddig írni itt a top 1% közé, de az utolsó kommentet látva mégis leírom.

Napi 5 km-t sétálok órára és vissza, valamint hetente párszor otthon edzek, így a mozgásom teljesen ingyenesen meg van oldva.

A hajam szeretem hogy hosszú és az 1 db csoda hajbalzsamomnak hála (ami 1800 ft és fél évig elég) nem törik a vége és vágni sem kell.

Kozmetikushoz 2 havonta járok, ez alkalmanként 6000 ft.

Semmi mű nincs rajtam, műszempilla vagy műköröm, ezzel is megspóroltam havi 20 ezer forintot.

A mai étkezésem (ami kifejezetten fitness) kb 500 forintba került, ebben már benne van a gáz is, amin megfőztem a csirkét meg a tésztát.

Gyerekem viszont nincs, úgyhogy más oka nem lehet annak, hogy a feleséged sokba kerül, mert egy átlag nő az összeg tizedéből is vígan elél. Hátha majd ír egy anyuka, hogy a kisgyerek mellett ez a minimum amit rá kell költeni.

2020. okt. 8. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
22%

Én az első válaszoló vagyok és én anyuka vagyok. De szerintem ennek ehhez semmi köze.


Nekem rengeteg hajam van, nagyon dús. Félévente van szőkítve. A kozmetika számomra a gyantáztatás meg a szemöldökszedés alap. Műkörmöm nekem sincs, csak sima géllakk.



Amikor még nem volt gyerekem, ugyanennyit költöttem magamra.


A ruha más világ, az szenvedély, ahogyan a divat is.


Én nem edzek, rohadt lusta vagyok ugrálni a tv előtt, kondiba meg nem megyek, mert egyszerűen nincs időm rá. Én mindig is teltkarcsú voltam, az a van rajta mit fogni, de nem kövér kategória, nekem ez meg is felelt meg megfelel most is.


Plusz én sok fizikai munkát végzek, nehéz fizikai munkát, emiatt sem érdekel az edzés.


Kaját én készítem, főzök a családra, így ez sima alapanyagköltség.


Nem kellenek milliók a jó kinézethez és egyáltalán nem ettől függ a szépség. Az egy adottság.

2020. okt. 8. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem azt kellene méricskélni, hogy másokhoz képest mennyi pénz megy el erre. Az, hogy mi mennyit látszik a végeredményen: van, aki nem olyan szerencsés, és a jelenlegi külső fenntartásához is nagyon sokat kell gürcölnie, nem elég annyi, hogy "nem eszik össze minden sz.t, kicsit gyalogol, és felrak egy kínai boltos hajbalzsamot". Ha neked ez sok, és megértem, mert ez azért combos összeg, azt kellene megnézni, miből érdemes visszavenni, pl. otthon edzésbe érdemes belenézni, Youtube edzésvideókat... a celebkaja helyett simán össze lehet hozni egy olcsóbb étrendet... ha ő maga nem tudja, egyszer elmegy egy dietetikushoz, összeállít neki egy vakszeg sokkal táplálóbb és olcsóbb étrendet. A mellműtétet azért nem mondom, hogy dobja el, mert gyanítom, hogy azért akar, mert szülés után, aki nem mázlista, annak már nem olyan szép a cicije, és nagyon durva depressziót, önbizalomhiányt tud okozni. Ha van rá pénz, nem ezen spórolnék, hanem inkább a havi "fix" költségeken.


Vagy akkor abba belenézni, hogy mit tud elkezdeni dolgozni. Nemcsak 9-5-ig tartó munkák vannak, vannak részmunkaidős, kötetlen munkaidős állások is. Én azt picit luxusnak érzem, hogy csak azért nem dolgozik, mert 1-2 órát utazik a gyerekekkel, és közben millióra rúg a "fenntartása".


Én speciel nem egy Filléres Franci vagyok, ami a saját szépségápolásomat illető nőként, viszont arra meg is keresem a pénzt én magam, és nem várnám el, hogy más pénzeljen, akkor sem, ha gyerekeket nevelnék. Jelenleg havi 25-et költök személyi edzésre, havi 30-50e Ft-ot étkezésre (ebben vannak teljes kiőrlésű, cukormentes stb. élelmiszerek is), kozmetikumokra havi átlag 20-40.000 Ft-ot (vannak dolgok, amikből speciális kell, mert szeborrheás dermatitiszem van, pattanásosodásra hajlamos bőröm, ami érzékeny is stb.), néha kicsit többet, ha elcsábulok vmi újabb dekorkozmetikai cuccra (ez a gyengém).

2020. okt. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
66%

#35 rosszul esik, hogy lekínaiztad a hajbalzsamom :(

Garnieres és tényleg csoda, hiába nem kerül 12000 forintba.

2020. okt. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
36: nem konkrétan rád írtam, édes szívem. De olvastam már gyk-n válaszokat, ahol azt bizonygatta sok nő, hogy ő a környék legjobb nője úgy is, hogy annyit költ magára, hogy a kínaiban megveszi a literes tusfürdőt, és samponként is használ meg a kínais balzsamot, vízzel mossa az arcát, aztán ő a helyi topmodell...
2020. okt. 8. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:

Abból a vízből én is kérek mert lehet hogy asszonybol topmodell lenne :)


Különben írtam nem a pénz a lényeg, mert megoldom csak mikor osszeadtam mennyiből élünk meg havonta kicsit elborzadtam, és ebből elég izmos tetel párom szépségre költött összege.


A mellmutetbe belementem, mert bár ismerkedéskor a referencia nagyon jó volt de mostanra fogalmazzunk szépen..... kritikán aluli a helyzet igy erre szükség van. Neki is jobb kedve lesz, nekem is több kedvem lesz. :)

2020. okt. 8. 13:32
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

37: a jó kis klóros budapesti csapvízre értették, csak hogy tudjanak izmozni, hogy ők mennyire igényesek és szépek tudnak lenni havi 200 Ft-ból... hát megsúgom, vagy nyertek a genetikai lottón, vagy rohadtul nem látják magukat reálisan, vagy trollkodnak.


Amúgy a leírásodból úgy vélem, hogy azért elég combos elvárásaid vannak a párod szépségét illetően, meg ami épp nem tetszik, arról nem túl kulturáltan írsz... hát igen, ha ilyenek az elvárások, azokért bizony normális esetben fizet az is, akinek ilyen elvárásai vannak.

2020. okt. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
46%
Ha az ember fiatal, nem nehéz jól kinézni kevés idő/pénz ráfordítással. Aki nem edz csak a kajára figyel, meg nem keni magát semmivel, nem megy szilikátot berakatni, annak is lehet feszes a bőre, hiszen fiatal, milyen legyen, löttyedt? :D Majd ha lesztek 50-ek meglátjátok, hogy nem elég az, ha nem esztek vacsira nutellás palacsintát, vagy lesétáltok a boltba venni egy ásványvizet :D (egyébként a tészta pont nem fitness kaja btw) plusz aki nem költ műkörömre de kozmetikusra igen... mi a tökömért nem tanulod meg otthon kiszedni a szemöldököd? Azon már igazán nem kéne hogy múljon :D
2020. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!