Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok/Nők Ti a párotokkal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők Ti a párotokkal ha alszatok és mensiztek betètben alszatok mellette? Vagy Férfiak ti mit tapasztaltatok barátnőtöknél?

Figyelt kérdés

2020. okt. 9. 21:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
85%

#16: Vagy valami baj van a ciklusoddal, vagy nem vagy nő, vagy 40+-os vagy.

Még hogy egészséges hormonrendszerű nőnek nincs görcse? Olyan görcseim szoktak lenni, hogy kb meg is szülhetnék a fájdalomtól. És egészséges vagyok, nőgyógyász is bizonyítja.

2020. okt. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
85%
Betét. Tampont csak sportoláshoz használok. Olyankor estére nagyon passzentos nadrágot veszek alulra, úgy biztosan nem is mozdul el, nem ken össze semmit. Azt a pár napot azért kibírja a másik, hogy nem simogat ott.
2020. okt. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
81%
Én tampont is és betétet is használok, olyankor úgysem simogat arra.
2020. okt. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%

99%-ban betétet használok, picit zavarja de ez van. Én menstruálok, én döntök. Ugyanígy kénytelen volt elfogadni azt is, h nem szedek fogigátlót, mert az én szervezetemet teszi tönkre.

Szerintem vannak alapdolgok, amiben lehet véleménye a párodnak, meghallgatod, de te döntesz.


Ennek ellenére még mindig együtt vagyunk és már együtt is élünk.

2020. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
Betét? Isten ments, fújj. Nekem 11 évesen jött meg először, akkor egyszer próbáltam, de borzalmas volt. A 2. vérzésem óta kizárólag tampont használok. Sokkal kényelmesebb, tisztább. Természetesen éjszaka is kell használnom. Csak addig veszem ki, amíg szexelünk. 34/N
2020. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
16%
Tampon,tud simogatni is :).Tampon a legpraktikusabb szerintem, sporthoz,úszáshoz,észre sem veszed, hogy ott van normális esetben.
2020. okt. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!