Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Horkol a férjem, nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Horkol a férjem, nem tudok tőle aludni, van megoldás?

Figyelt kérdés
A férjem eléggé horkol, én pedig éberen alszom, így masnap nagyon fáradt voltam mindig. Egy ideje külön alszunk, amit már meg is szoktam, a házasságunk nagyon jó, nem hidegultunk el, mielőtt valaki felhozna. Járt valaki így? Szeretnék vele aludni, de tény, hogy már az egyedül alvást is úgy megszoktam, úgy jól tudok pihenni. Ez tényleg elitelendo?
2020. okt. 16. 07:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó a különalvás.Akkor aludjatok együtt mikor másnap nem kell dolgozni menned.
2020. okt. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Több dolog okozhatja, elsősorban orvosi segítséget kérnék.
2020. okt. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg alvásklinkkára el lehet menni, mondjanak valamit.


Nincs allergiája? Vagy orrsövényferdülése? Nem lehet hogy be van dugulva az orra és ezért horkol?

Ki kell vizsgálni ennyi.


De ha meg bevált a külön alvás és nem romlott a házasságotok, akkor maradjon így. Egy jó házasság fontosabb.

2020. okt. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%
Csakis különalvás.
2020. okt. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A horkolás idővel súlyosbodik, alvási apnoé alakulhat ki belőle. Guglizz rá, az nem egy vidám dolog.

A különalvás csak rajtad segít, rajta nem.

Alvásklinikát javaslok én is.

2020. okt. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Állítólag a horkolást néhány nap (hét) alatt meg lehet szokni, de addig tényleg "pokoliak" tudnak lenni az éjszakák. Ha megtehetitek (van elég szoba) aludhattok külön, de ne hanyagoljátok el az intimitást, hogy akár "csak úgy is" összebújtok az ágyban.
2020. okt. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én másik szobában alszom, de van,hogy így is hallom, sőt az egész család nem tud néha aludni tőle, de szegény nem tehet róla.
2020. okt. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nektek így jó, akkor nincs baj.

Nálunk fura, de azóta nincs ilyen gond, amióta lecseréltük a matracunkat. Előtte szenvedtem a horkolásától, előfordult, hogy kiköltöztem a kanapéra inkább. Nem ilyen célzattal cseréltük le a matracot, de nagyon örülök, hogy segített ezen is.

2020. okt. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki a fülembe horkol egész éjjel azt nem lehet megszokni. Párom is horkol,hol jobban hol kevésbé, de tény hogy nagyon zavar. Én folyton bökdöstem, meg csitítgattam egy időben, mert nagyon zavart. Aztán külön aludtunk, most néha újra együtt alszunk, de mintha nem is horkolna annyira. Próbáljátok másik párnát, matracot és jó ha a feje fejjebb van polcolva
2020. okt. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
70%
Én oldalba szoktam rúgni, bevált.
2020. okt. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!