Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párkapcsolatban élők! Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élők! Ha hirtelen elhagyna a párotok csökkenne az életszínvonalatok?

Figyelt kérdés
NŐknél gyakori jelenség hogy ők bolti eladók éhbérért vagy valami hasonlók, a jól kereső pasijuk viszont felemeli őket egy magasabb szintre.
2020. okt. 22. 13:06
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
71%

"NŐknél gyakori jelenség hogy ők bolti eladók éhbérért vagy valami hasonlók, a jól kereső pasijuk viszont felemeli őket egy magasabb szintre." - nem tudom, honnan vetted ezt a baromságot, aki boltban dolgozik, az vagy azért dolgozik ott, mert ezt engedi meg neki az intelligenciája és a képességei, vagy mert mondjuk diák, vagy ideiglenesen van ott egyéb okokból.

Én pl. egyetem mellett dolgoztam boltban (még csak nem is kerestem rosszul), és nyilván, amint elvégeztem a szakot, el is helyezkedtem a szakmámban. Azóta eltelt 6 év, lényegesen jobb pozícióban vagyok, mint amikor kezdtem és ehhez egy férfinak sincs semmi köze, mert mindent csak magamnak köszönhetek.

Ha valaki, ahogy írtam, bolti eladó, mert máshoz nem ért, hogyan emeli fel a férfi? Ezt kifejtenéd? Minden normális pozícióba szaktudás, intelligencia és képességek kellenek. Akármennyi pénze van a párodnak, ezeket nem tudja megvenni neked, szóval itt (is) bukik az elméleted.

A másik dolog pedig, és ezt is tapasztalatból írom, hiszen 4 évet dolgoztam boltban egyetemistaként: akik nem diákok voltak, hanem állandó bolti dolgozók, nekik nem volt atomfizikus, sem gazdag pasijuk. Kb. ugyanazon a színvonalon élő munkásjanikkal voltak együtt.

Nekünk egyetemistáknak voltak szintén egyetemista barátaink, vagy egy pár évvel idősebb, már dolgozó, de szintén értelmiségi partnereink. És nem mondom azt, hogy nincs kivétel, de egyáltalán nem az a megszokott, hogy értelmiségi férfiak vagy nők a bolti árufeltöltőkkel jönnek össze.

2020. okt. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
82%
Már egyetem mellett diákmelóztam egy multinál, később ott maradtam főállásban. Az életszínvonalam tehát nem változna jelentős mértékben, valószínűleg a közös házunkat viszont el kellene adnunk, mert egyikünk sem tudná kifizetni a másik részét.
2020. okt. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
80%
Nálam történt ilyesmi, bár nem "hirtelen" volt, hanem már nem működött a kapcsolat. Én 2x annyit kerestem, mint az exvőlegényem, az én lakásomban éltünk, nekem csak jobb lett az életszínvonalam :).
2020. okt. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Nem, inkább nőne, pedig van egy kisbabánk is. Egy hét alatt elkölti a fizetését, utána én veszek mindent. Kezdem unni.
2020. okt. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
13%
#25, gondolom a gyerek előtt is ilyen volt... nem értem, hogy a nők miért vakok addig, amíg meg nem születik az első gyerekük.
2020. okt. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
82%

#26:

Azért, mert a nők mindig maguk elé helyezik a szeretteiket. Látja, hogy gáz van, de szereti, ezért inkább megoldja egyedül minden baját.

Mikor megszületik a gyerek, ő és az ő érdekei lesznek az elsők. Inkább ledobja a szerelmet, ha azt látja, hogy a gyerekének árt vele.

2020. okt. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
6%

Na jól van, látom összegyűlt itt mindenki. Itt van a “már egyetem mellett is 800 ezret kerestem egy multinál”, itt van Balázska is, a Balázskázók is, a többi incel is, a “pasi nélkül könnyebb az élet” feministák, meg az “asszony viszi a lóvét” férfiak is :D. Ez a topic önmagában kitesz egy fókuszcsoportot b*szki 😂.

Gratulálok, Balázs, az első VISZONYLAG értelmes kérdésed.. :D

2020. okt. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
73%
Kedves utolsó. ÉN vagyok aki az aki írta, hogy dolgozott egyetem mellett is. Hol írtam én olyat hogy 800-at kerestem? :D Jó is lett volna. Azt írtam csak, hogy ott dolgoztam és diploma után ott maradtam főállásban, mert meg voltak elégedve a munkámmal. Azóta is ott vagyok, 4 éve. Ne hidd el, ha nem akarod, de egy anonim oldalon semmi okom hazudni.
2020. okt. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%

Nem változna.


A megtakaritasom, na az növekedne

2020. okt. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem. A páromnak igen. Lévén, hogy több mint dupláját keresem az ő fizetésének.
2020. okt. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!