Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők, ha egy férfi nem tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ha egy férfi nem tud luxus életszínvonalat biztosítani számotokra, akkor a ti szemetekben, ő egy lúzer?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 18:00
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:

Az.

Megnyugodtál?

2018. okt. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%

Napi provokatív...


A legtöbb nő nem vágyik luxus életszínvonalra, csak nem ők a hangosabbak. Ugyanakkor elvárni, hogy egy férfi biztosítani tudja ezt, a mai világban szerintem egészen irracionális. Nem tudom, te hol élsz, de nagyon kevesek tudnak luxus életszínvonalon élni, nemhogy még valaki másnak is biztosítani mindezt.

Én nem ebben mérem egy ember értékét, egy férfiét sem. Mivel abszolút nem erre van igényem, soha nem is gondoltam még arra, hogy ez alapján válasszak partnert. Ha ez lenne az álmom, akkor sem hiszem, hogy megvalósulna, mivel egy nagyon szűk körben kellene hozzá mozogni, amibe egyáltalán nincs bejárásom. Nem is vonz.

2018. okt. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Számodra mi számít luxus életszínvonalnak, kérdező? Ami Nyugat-Európában a felső-közép átlagos életnívója?
2018. okt. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
89%

haha:)

fura világban élhetsz.

vagy csak rosszul tetted fel a kérdést.

helyesen-magasan kalibrált,iskolázott,jól kereső,fitnesz modell testű lányok...és akkor ez után következik a kérdésed.

2018. okt. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Áhhh köszi Digitális Ősember! Úgy szeretlek!💚💚💚💚

Most már megvan a napi "nők anyagiasak" kérdés, végre elmehet aludni! Olyan jó, hogy nem kellett ilyen sokat várni!


Puszika😘

2018. okt. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
84%
Balazs, egyszer fussak össze veled olyan pofontlekeverek neked!
2018. okt. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 A kérdező kommentje:
5-ös,láttam hogy hiányoltad az ilyen jellegű kérdést,azért írtam.Jó éjt.
2018. okt. 28. 18:14
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de aki Gyakorin naponta öt ilyen kérdést kiír, az az én szememben lúzer, tekintve, hogy olyat írt tegnap, hogy nem érdeklik a nők. Na az ilyen (mint te) egy lúzer.
2018. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:

💚💚💚💚💚💚💚💚💚

Köszi köszi köszi!

Olyan figyelmes vagy!

Jó éjt nektek is! 😊

2018. okt. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
6-os,ha engedném,se tudnál felpofozni,mivel nem egy országban élünk.
2018. okt. 28. 18:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!