Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Paráztatok ? Vagy voltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paráztatok ? Vagy voltak ilyen gondolataitok ? Könnyen belejöttetek ebbe a háziasszonyos dologba ?

Figyelt kérdés
Mikor tervezitek/terveztètek a párotokkal az öszze költözèst,es belegondoltok hogy majd mindennap boltba kell járni ès főznii, mert en most pont így vagyok otthon főztem egy párszor, de itt a barátomeknál azert másabbak a kaják es máshogy keszitik,de itt lakunk mar 1 ève de meg nem főztem ,tervezzük a költözést es nem vagyok egy nagy konyha tündèr, de attol recept alapján el tudom készíteni az ételt,meg könnyű kajákat meg tudom csinálni csak kicsit aggódok h izleni fog e neki vagy sem,meg boltba járás es ki gondolni h mit is főzzek.

#Öszzeköltözes#főzès#aggodás#
2020. okt. 27. 15:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell aggódni, összecsiszolódtok.


Mondjuk nekem könnyű, mert a barátom imád főzni, és elég ügyes is benne :)


Én viszont nagyon szeretnék megpróbálni sütni (eddig nem volt rá alkalmam), és tudom hogy elsőre nagy eséllyel borzalmas lesz :D De pozitívan vágok bele, ez egyfajta új kaland, ha érted :)


Nyugi, belejössz. Vond bele őt is, segítsen, úgy bulisabb. És ne aggódj, mindig van B-terv: ha nagyon elrontanád, akkor egyrészt sokat tanulsz belőle, másrészt tudtok rendelni, vagy elmehettek valahova egy romantikus vacsorára :D

2020. okt. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%

Nem paráztam.

- vásárolni magamnak is kellett, így csak egyszerűbb lett mert ha egyikünk nem ér rá, akkor a másik el tud szaladni boltba... amúgy nem járunk minden nap, nem értem miért kéne

- főzés szintén, nem értem miért kéne minden nap... de ebben sincs semmi para, egyik kedvenc programunk a közös sütés-főzés :)

- kigondolni, mi legyen az ebéd - áááhhh, nekünk ez az egyetlen amivel állandóan meggyűlik a bajunk, ötletem sincs mások hogy csinálják.... :D

2020. okt. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
89%

Én nem paráztam. És a helyedben sem aggódnék. Egyrészt, ezek szerint a pasid nem lakott még külön, ergo pont annyira lesz gyakorlott, mint te. Másrészt, a házimunka nem egy ember dolga, hanem kettőé. Vagy háztartásbeli leszel, és a te dolgod lesz minden?

Amúgy meg mi az istenért kellene naponta boltba járni? Heti/kétheti egy bevásárlás bőven elég. Azon gondolkodni, mi legyen a kaja, szintén nemcsak a te dolgod. A párod is ki tudja nyögni, mit szeretne, vagy kereshetne recepteket. Harmadrészt, ha nem elégedett a te kajáiddal, ő is főzhet. Nálunk is főleg a párom főz: én utálok, ezért csinálok mást.

2020. okt. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Minden nap boltba menni, meg főzni? Jesszus, milyen családban is élsz te? Nekem már az is rossz esetnek minősül, ha heti kétszer el kell mennem a boltba, mert valamit elfelejtettem, vagy hamarabb elfogyott. Optimálisabb a heti 1. Egyedül a pékterméket vesszük minden nap külön, de az egy kis pékségben, munkából hazafele kb 5 perc, nem nagy bevásárlás.

Főzni sem főzök minden nap. 2-3 naponta bőven elég. Ráadásul párom is tud főzni, egyszer ő, egyszer én, így ha kiszámolod, az heti 2 főzés max/fő. Azért ebbe nem kell belehalni :D Ha meg valami nem ízlik neki, vagy neked, akkor legközelebb máshogy kell csinálni, és kész.

Az összeköltözésben az a legjobb, hogy minden csak kettőtökön múlik. Ahogy nektek jó, úgy lesz. Soha nem éreztem még magam ennyire szabadnak, mint mióta párommal élek.

2020. okt. 27. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Nem paraztam, mert sokáig laktam egyedül, és tudom, hogy bőven elég kéthetente egyszer egy nagybevásárlást intézni és max friss zöldségért/gyümölcsért kell elmenni a boltba 4naponta kb. Főzni sem kell minden nap, egy nagyobb adagot csinálunk és több napig esszük.

A menü kitalálásában pedig sokat segít, ha összeírod, hogy mik a kedvenc eteleitek amit szívesen esztek és egyszerűen elkészíthető. Utána csak választani kell a listából

2020. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem paráztam. 14 éves koromtól kollégiumban laktam, egyetemista koromtól eltartottam magam és saját magam vezettem a háztartást - albérletben laktam. Minket gyereķkoromban szigorúan rászoktattak a házimunkára az öcsémmel, így takarítás-mosás-vasalás-rendrakás alapértelmezett volt általános iskola felső tagozattól. Egyetemenen nem nagyon főztem, rántotta-tea-melegszendvics szinten csináltam kaját, főleg mivel sose voltam otthon. Bevásárlást egyedül intéztem. 26 éves voltam, mikor összeköltöztünk a férjemmel. Ő is egyedül élt előtte és anyósom úgy nevelte, hogy minden házimunkát el kell végeznie, ugyanúgy, ahogy a lánytestvéreinek. Így mikor együtt kezdtünk élni, alapértelmezett volt, hogy mindenki rendet rak, takarít, mosogat. Ez most is így van. A bevásárlást és a főzést a férjem intézi, mert ő ezeket szereti (és sokkal jobban is főz), a vasalást, mosást én, mert azt meg én szeretem jobban és ügyesebb vagyok benne. A többi, ahogy mondtam, közös. Egy tanács a közös életre: Nincs olyan, hogy háziasszony. Olyan van, hogy háztartás, amit a benne élő felnőtt emberek kötelessége fenntartani. Szépen csináljátok közösen.
2020. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

"hogy majd mindennap boltba kell járni ès főznii,"


Azért mert puncid van, ez nem automatikusan csak a te feladatod.

2020. okt. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én férfi vagyok könnyen belejottem, fozok ha kell. a boltban való vásárlás se bonyolult a polcról levéve a kosárba kell rakni. Szerintem megtanulható.
2020. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm A Női társaimnak es a férfiaknak is a választ,Nagyon meg könnyebültem sokat segitettetek.

De már a baratom élt már együtt az előző barátnőjèvel,sajnos beforgatom magam h ő biztos jobban csinalt mindent mint ahogy en fogom,igen ez igaz nem kell mindennap boltba járni ès jo ha 2 napra főzök is de ugyis majd jobb lesz idővel vagyis kialakul,igen a barátom majd segiteni fog mindenben, csak furcsa lesz nekem igy az elejen.meg 1-szer köszönöm.megy a zold mindenkinek mert hasznos válaszokat kaptam.

2020. okt. 27. 16:53
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem aggódtam. Pedig főzni sem nagyon tudtam, addig kollégáiumban laktam, ahol a konyha hát minden volt csak alkalmas hely nem a főzésre.. Szóval rendelt kajákon éltem. Belerázódtam simán, most már tudok és szeretek is főzni.
2020. okt. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!