Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Barátnőm miért hisztizik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm miért hisztizik szerintetek mi baja?

Figyelt kérdés

Ha megkérdezem azt mondja nem foglalkozok vele sosem pedig ez nem igaz. Beszélgetek vele, mindennap megkerdezem hogy van még ilyenek, vásárolok neki segítek mindenben de akkor is azt mondja hogy nem foglalkozok vele.

Már 3.napja hisztizik nagyon hogy foglalkozzak vele. 3 éve vagyunk együtt 2 évig normális volt és utána kezdte ezt.



2020. nov. 17. 22:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj, de nőként mondom ez nem normális dolog. Ha valami baja van hiszti nélkül normálisan meg kell beszélni, de ha vele nem lehet, mert csak a hiszti megy, akkor van egy kislányod, nem barátnőd. Én nem bírnám.
2020. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem normális, elkényeztetett lehet, vakard le amíg nem késő.
2020. nov. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
44%
ő többet foglalkozik egy másik sráccal fejben, de emiatt rosszul érzi magát és projektálja rád h te nem foglalkozol vele, mert ha foglalkoznál, nem kéne rá gondolnia, semmi értelme az egésznek, nyugodtan elhagyhatod, már nem a párod.
2020. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Már nem az a fontos hogy miért csinálja, hanem az, hogy jó ideje szenvedést okoz neked.

Lépj ki ebből, amíg nem késő.

2020. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
29%
Hármas, ez egy nagyon indokolatlan spekuláció. Én azt inkább el tudom képzelni (bár nem tudom mennyire igaz), hogy nyomasztja valami amit nehezen oszt meg. Próbáld meg, hogy nagyon sokat kérdezgeted, hátha ki tudod húzni belőle, ha tényleg ez a helyzet. Ha pedig nem, akkor egyszerűen szembesíts a problémával, és hogy milyen rossz ez neked.
2020. nov. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
62%

Most a Covid is betesz. Csinálsz elérhető programokat, nemi életetek rendszeres, gyakori? Vegyél neki egy nagy csokor rózsát!


Valahogy próbáld szóra bírni!

Megkérdezheted a legvégső esetben konkrétan, hogy mi a baja!

2020. nov. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A legvégső esetben :D

Alap az őszinte párbeszéd. Már akivel lehet.

2020. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Már 3.napja hisztizik nagyon hogy foglalkozzak vele. 3 éve vagyunk együtt 2 évig normális volt és utána kezdte ezt."


Ha 3. napja hisztizik és 2 évig volt normális, akkor a maradék 362 napban mi volt? Nem adja ki a matek.

2020. nov. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Egy éve rendszeresen hisztizik, a legutolsó hisztije 3 napja kezdődött, és még nem hagyta abba.

Én legalábbis így értelmezem.

2020. nov. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%
Jó tipp a vegyél neki egy nagy csokor rózsát, mindenképpen engedj a lelkizsarolásnak :)
2020. nov. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!