Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Ez gond lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Ez gond lenne?

Figyelt kérdés

Panel lakás. 18,5 °C van a konyhámban. Nem fűtöm, heti 2x úgyis főzök, arra a 15 percre meg minek legyen meleg folyamatosan, amíg eszek napi 3x?

A lakás többi részén is, maximum 20-21 °C van. Nem bírom a meleget. A nők mindig fáznak, tudom, mert más a keringésük, mensi stb. De képtelen vagyok megmaradni 21 fok felett. A hálóban éjjel 18 fok körül van, mindig kiszellőztetek lefekvés előtt. 😄

Most nincs kapcsolatom, de tartok tőle, ha lesz, mert kilátásban van, akkor xarrá fog fagyni itt.


32F


2020. nov. 28. 10:11
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
60%
Én nőként is ilyen hőmérsékleten üzemelek, még 22-ig elvagyok, de afölött elpusztulnék. Többek között ezért sem vettünk panel lakást, mert amelyikben jártunk korábban, meg akartam halni a melegtől. Szuper, hogy a tied nem vállalhatatlanul meleg. Amúgy nem egészséges ennél jobban fűteni, túl nagy a kinti és benti hőmérséklet között, aztán meg nem értik, miért fáznak meg az emberek. Ha meg mégis olyan nővel jönnél össze, aki így fázik, felvesz még egy réteget és kész. Ez a megoldás, nem a lakás rommá fűtése, nagyon nem egészséges.
2020. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
#11: itt gázkonvektoros egyedi fűtés van, nem távhő. Ezért jó, mert magam szabályozom, milyen legyen a hőmérséklet. Öröm volt olvasni a kommentedet. Bárcsak ilyen barátnőm lenne, e téren.
2020. nov. 28. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!