Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kinek mi a véleménye? mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi a véleménye? mit csinálnatok a helyemben?mit gondoltok?

Figyelt kérdés
8 éve élünk együtt a párommal, van egy közös gyerekünk. Nem tudok rá rosszat mondani, 8ev alatt nem volt egy komoly problémánk. Szeptemberben nagyon osszevesztunk és elzavartam , azt mondtam soha nem akarom látni , hagyjon békén. Elment, de beszéltünk telefonon minden nap a gyerek miatt és én azt mondtam mindig h hagyjon békén . Utána meggondoltam magam, hiányzott. Úgymond kibekultunk telefonon keresztül ... visszajött és elmondta h talált magának valakit de szorakozott csak. Arra ker h bocsassak meg neki , mivel én dobtam ki . Ő úgy gondolta nem fogadom vissza soha. Ti megbocsajtanatok? Vosszafogadnatok így?

#Mit Csináljátok
2020. dec. 7. 13:48
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
66%

mit lepodsz meg? elzavartad, meg jo h talalt vkit, dugni kell.

amugy meg ha hianyzik fogadd vissza.

2020. dec. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Szabad tudni min vesztetek össze szeptemberben? Egyébként szerintem igaza van a párodnak.
2020. dec. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ha komoly szándékai lettek volna az illetővel, nem vallotta volna be neked.

Elmondta, mert nem jelentett neki semmit, csak egy kaland volt.

Amúgy is külön voltatok, szóval miért ne tehette volna ennyi év után...

Attól még szerethet téged.

Beszéljétek meg, hogy őszinték-e az érzései feléd, te is gondold át, mit szeretnél tőle.

Mert ez nem túl felnőttes viselkedés, hogy kirakod, ha valami problémátok adódik.

Én a helyedben megszavaznám neki a bizalmat, hisz őszinte volt.

2020. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%
Összevesztek és neki az az első, hogy megdug valakit. Szerintem megéri megbocsátani neki, soha nem fog többet ilyet csinálni.
2020. dec. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
#4 Az elso az volt, hogy a kerdezo elzavarta a parjat...
2020. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
25%

Nem kevés itt az ellentmondás... minden szép, minden jó, nincs semmi probléma, erre te szept.ben csak úgy kib@szod.

Aha, elhisszük.

Csak nem tudom, kinek akarsz hazudni.


Amúgy meg mire vártál? Nyalogass a sebeit évekig? Jól tette, hogy benőzött. Kívánom hogy éljen az új nővel boldogan, ne tudd kényed-kedved szerint más kapcsolatát os tönkretenni, ha már a magadét elcseszted.

2020. dec. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
48%
Ez vmi szappanopera?
2020. dec. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
97%
Amúgy ebből a szövegből kb az jön le, hogy nyomtad a hisztit mint egy királylány, élvezted, hogy szívatod azzal, hogy folyton elutasítod. Aztán elkezdted sejteni, hogy már lassan kicsit sok lesz az arcoskodás, mert végül valóban megkapod amire vágysz, hogy végleg elmegy a francba a viselkedésed miatt. Aztán ő őszintén elmondta, hogy volt egy viszonya miután szakítottál vele, ez meg most kapóra jött neked, mert van min hisztizni újra.
2020. dec. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát ez nagyon függ attól hogy mi volt a szakítás oka. Mert ha te hisztiztel valamin akkor nem jogos hogy még utána pattogsz. De ha ő volt a hibás akkor durva hogy még össze is jött valakivel.
2020. dec. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
97%
Kidobtad az első komolyabb problémátoknál. Folyamatosan hangoztattad, hagyjon békén. Mikor kibékültetek, első volt, hogy elmondja, hogy volt valakivel. Mit akarsz még? Ő hol itt a hibás? Szerintem egyértelmű, hogy lépj túl a futó kalandján, és béküljetek ki valóban.
2020. dec. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!