Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véleményetekre lennék kíváncsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményetekre lennék kíváncsi, hogy ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Majdnem egy éve vagyunk együtt barátommal, de ő eleve úgy kezdte az első randit , hogy az egyik barátnőjét megdugná (ráadásul a munkatársunk).Nekem ez fájó pont és sokat veszekszünk ez miatt.A barátaim is mondják, hogy hülye vagyok hogy vele vagyok, meg szerintük nem is illünk össze.De én már megszoktam őt, és talán félek , hogy nem találok mást.Pedig azt mondják, hogy nagyon szép vagyok. (Bunkók kíméljenek!)

2016. jún. 27. 10:58
 1/5 CptTomato ***** válasza:

Nem akarok bunkó lenni .. viszont kímélni se...

Deee... mégis miaz hogy megszoktad? Akkor már nem kell törekedni a jobbra? Vagy az már nem számít hogy neked mi jó? ..... mert ha nem akkor akár meg is csalhatna, sőt meg is engedhetnéd neki, hisz ez neked így jó mert megszoktad.

AMúgy mi a garancia hogy még nem volt meg neki a csaj?

2016. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Költőnő? ***** válasza:
100%
Nem egészen értem a kérdésed. Én pl nem jöttem volna eleve össze egy tirpák paraszttal sem.
2016. jún. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe ezt az idiótát...Minnél hamarabb,annál jobb...
2016. jún. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd ott, lesz jobb.
2016. jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tök mind1 mit írunk. Majd rájössz magadtól ha már a "tököd" is tele lesz. Addig meg vele maradsz, mert még valamit tanulnod kell ebből a kapcsolatból. Lehet azt, hogy alázd magad még jobban. Lehet azt, hogy hogy állj végre a sarkadra. Ki tudja...
2016. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!