Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért baj az ha külön alszunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha külön alszunk a barátommal? Nem értem a szüleimet.

Figyelt kérdés

Mióta megtudta anyukám azóta nem hagy békén hogy nekünk együtt kell aludni.

Barátom olyan hogy tvn alszik el és csak olyan 1-2körül. Engem meg nagyon nagyon zavar a tv nekem alváshoz csend kell.

10-11ig vagyok vele kint a nappaliban addig össze bujunk beszélgetünk ilyenek utána szépen bejövök és alszok nyugodtan. Reggel is ha felebredek kimegyek és mellé bújok ha ő kel előbb akkor ő jön. Miért baj ez?



2020. dec. 17. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj. Amúgy nem az a baja, hogy apukád nem akar vele aludni, ezért törődik veletek?
2020. dec. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Engem nem zavar.
2020. dec. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
unatkozik,mindenbe beleköt,mond meg neki szomszéd utcában megy épitkezés van frissbeton,abba kössön...
2020. dec. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1# szüleim együtt alszanak
2020. dec. 17. 22:36
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ilyen régi berögződött baromság, hogy az mutatja meg az igaz szerelmet, hogy együtt alszanak a párok, és ha nem, akkor biztos el fognak egymástól hidegülni. Sokan hisznek ebben. Ez sztem ebben a formában hülyeség. Pl. egyik barátnőm szülein mai napig látszik, hogy odavannak egymásért, de apuci olyan szinten horkol, hogy nem lehet mellette meglenni egy szobában... senkitől nem elvárható, hogy minden nap k...a fáradtan ébredjen, csak mert az együttalvás olyan romcsy...
2020. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, anyádnak meg nem kell ilyenről tudni


(mi sem alszunk együtt évek óta)

2020. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!