Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A barátnőm elfogadta, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elfogadta, hogy félrelépek, annyit kér, hogy őt szeressem és minden este hozzá menjek haza. Nem ilyen egy feleségnek való nő?

Figyelt kérdés
24 éves fiatal, jóképű férfi vagyok, aki kap mind a tíz újjára nőt,nem szeretnék úgy megöregedni, hogy nem éltem a lehetőségekkel. Persze ő nem lép félre, és nem is szeretne, akármennyire is próbálja majd pár ember ezt kihozni a történetből.

2020. dec. 29. 10:27
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Félre fog dugni ő is az első adandó alkalommal, hiába hitegeted magad
2020. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem jól csinálod.
2020. dec. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Ha egyszer megunja, akkor így jártam. Sosem féltem attól, hogy elhagynak, valahol ezért nem hagytak el sosem. Ahelyett, hogy itt frusztralkodtok, mert ti normális pasikent sem kelletek a nőknek, nyugodtan kérjetek tanácsot privátban,hogyan kell megfogni, majd megtartani egy nőt.
2020. dec. 29. 10:47
 14/51 A kérdező kommentje:
11 Gondolod, egy nő az adandó alkalomra vár? Bármikor meglenne a lehetősége.
2020. dec. 29. 10:48
 15/51 anonim ***** válasza:
100%
Te talán nem félsz tőle hogy elhagynak, de a barátnőd igen. Tarsfuggo, önbizalom hiányos, semmi más oka nincs hogy ezt elturje csak ez. De ne aggódj, egyszer megjön az esze és akkor megundorodik magától hogy ezt hagyja és tőled is hogy ezt teszed vele. Aztán talál valakit aki értékeli. Te meg sok szék közül a pad alá esel.
2020. dec. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:
Már megjött az esze azzal, mikor felfogta, hogy nem varhatja el egy 24 éves, jóképű férfitől, aki szinte bárkit megkap, hogy sose legyen rajta kívül más nő az életében.
2020. dec. 29. 11:05
 17/51 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, már fullba tolod a kretént. :D

Oké, hogy feldobtad ezt az ostoba provokatív kamukérdést, de ne told túl. :D

Mondjuk azt sem értem, hogy mi a francért nem törlik a moderátorok.

2020. dec. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu, de egyébként nehogy azt hidd, hogy egy ilyen kapcsolatba a barátnőd sokáig benne marad. Te, mint Adonisz nyilván 1000+1 nőt kaphatsz, de lehet azok a lányok nem elégednek meg azzal, hogy alkalmi partnerek. Sőt biztosan nem.. Sok fejfájást fognak még okozni nektek.
2020. dec. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
10%
Van ilyen. Úgy intézd, hogy semmit se érzékeljen a megcsalásokból, mert ha hencegsz vele neki, garantált, hogy előbb utóbb megutál és vége lesz.
2020. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy mi a francért kell neked kapcsolat, ha össze-vissza akarsz dugni?
2020. dec. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!